​ پیام تبریک مدیر بنیاد شعر و ادبیات داستانی به مدیر جدید خانه کتاب


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

 

تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴

 

 

مهدی قزلی مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان با صدور پیامی، انتصاب نیکنام حسینی پور به عنوان مدیر عامل جدید موسسه خانه کتاب را تبریک گفت.

​ پیام تبریک مدیر بنیاد شعر و ادبیات داستانی به مدیر جدید خانه کتاب

 

به محقق خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، مهدی قزلی در پیامی انتصاب نیکنام حسینی پور به عنوان مدیرعامل موسسه خانه کتاب را تبریک گفت و ضمن آرزوی توفیق برای وی، آمادگی بنیاد را برای همکاری بیش از پیش اعلام کرد.

متن پیام تبریک مهدی قزلی به شرح زیر است:« انتصاب شایسته شما را به مدیریت موسسه خانه کتاب تبریک می‌گویم و از خداوند متعال برای جنابعالی در مسئولیت جدید، سربلندی و موفقیت روزافزون مسئلت دارم. 

سوابق خدمت و تلاش صادقانه جنابعالی در سمت مشاور توسعه منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موید روزهای روشن و پرامید خانه کتاب است.

در آستانه فرا رسیدن سال جدید و آغاز دوران مسئولیت جنابعالی در آن موسسه، امیدوارم با توجه به اهداف و رسالت‌های مشترک بنیاد شعر و ادبیات داستانی و خانه کتاب، با توسعه همکاری‌های مشترک، گام موثری در راستای پیشبرد فرهنگ کتاب و ادبیات کشور برداریم.»