​صف کتاب به شایان مصلح رسید


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

 

تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳

 

 

جشن امضای کتاب شعر شایان مصلح، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران با استقبال خوب علاقه‌مندان ورزش و ادبیات برگزار شد.

​صف کتاب به شایان مصلح رسید

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران (کتاب برتر)، جشن امضای مجموعه شعر «پرواز 69» اثر شایان مصلح که طی روزهای گذشته توسط انتشارات نزدیک‌تر راهی بازار نشر شده بود، عصر امروز (جمعه 31 فروردین‌ماه)‌ با حضور چهره‌های مطرح هنری و ورزشی در مرکز تبادل کتاب برگزار شد.
 
در این مراسم صف بسیار طولانی در مقابل درب ورودی مرکز تبادل کتاب تشکیل شده و صف تا به داخل خیابان برادران مظفر شمالی آمده بود. همچنین بر اساس صحبت برخی از علاقه‌مندان حاضر در مراسم، برخی افراد برای امضا حدود سه ساعت در صف ایستاده‌اند.

جشن امضای مجموعه شعر «پرواز 69» با حضور شخصیت‌های مطرحی مانند فرشاد پیوس، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، شجاع خلیل‌زاده و رضا کرملاچعب برگزار شد.

کتاب «پرواز 69» حاصل زحمات شش ساله این شاعر است که بیشتر شعرهای آن در قالب غزل بوده، البته چند چهارپاره و مثنوی و یک قصیده نیز در کتاب دیده می‌شود. این کتاب از 60 تشکیل شده که نیمی از آنها آیینی و نیمی دیگر عاشقانه، اجتماعی و چند اثر دفاع مقدسی است.
 

این کتاب قرار است که از سوی انتشارات در نمایشگاه کتاب تهران در مصلی عرضه و در چند شهر مانند اهواز، رشت، مشهد و قم جشن امضا برای آن گرفته شود.