​داستان دوستی در «پروانه تو را می شناسم» روایت شد


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

 

تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳

 

 

کتاب «پروانه تو را می ‌شناسم»، به قلم هالی کلر با ترجمه نگار عجایبی از سوی انتشارات فنی ایران (کتاب‌های نردبان) منتشر شد.

​داستان دوستی در «پروانه  تو  را می شناسم» روایت شد

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران (کتاب برتر) کتاب «پروانه تو را می ‌شناسم» به قلم هالی کلر با ترجمه نگار عجایبی از سوی انتشارات فنی ایران (کتاب‌های نردبان) برای کودکان منتشر شده است. 

این کتاب با هدف تعریف اصول و چارچوب های دوستی خلق شده است. فارفالینا کرم ابریشمی است که با مارسل آشنا می‌شود. این دوستی در زیر باران و در موقعیت بحرانی شکل می‌گیرد. یک روز فارفالینا به بالای درخت می رود و دیگر برمی گردد . در ادامه داستان با زندگی مارسل، قوی کوچک آشنا می‌شویم که در انتظار بازگشت دوستش است.

هالی کلر در کتاب «پروانه تو را می ‌شناسم» مفاهیمی همچون دوستی، انتظار، تعامل و… را به مخاطبان گروه سنی(ب) آموزش داده است.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «فارفالینا هرروز به برکه میرفت تا پرنده کوچک خاکستری رنگ را، که اسمش مارسل بود، پیدا کند. ولی او نبود. یک روز صبح قو همینطور که داشت توی سکوت شنا می‌کرد به طرف فارفالینا رفت و با او صحبت کرد. او گفت:«باید این جا را دوست داشته باشی.» فارفالینا کمی هول شد.»

کتاب «پروانه تو را می ‌شناسم» در قالب 32 صفحه با قیمت 5 هزار تومان منتشر شده است.