​انتشار گزیده ترانه‌های علیرضا حسینی‌لرگانی


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸

 

 

گزیده ترانه‌های علیرضا حسینی لرگانی به نام «گلوی ساز دلتنگی» توسط انتشارات مانیا هنر منتشر شد.

​انتشار گزیده ترانه‌های علیرضا حسینی‌لرگانی

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران (کتاب برتر)، مجموعه ترانه «گلوی ساز دلتنگی»، اثر علیرضا حسینی لرگانی طی روزهای گذشته توسط انتشارات مانیا هنر راهی بازار نشر شده است.

علیرضا حسینی لرگانی، شاعر و ترانه‌سرای مازندرانی به تشویق امیر تاجیک (خواننده) از سال 1380 ترانه‌سرایی را به شکل جدی آغاز کرد. از او ترانه‌هایی در چندین تیتراژ تلویزیونی منتشر شده است. تیتراژ مسابقه مردان آهنین، مسابقه مسیر نجات، مستند رویای سیاه، سریال کارت زرد، سریال در بند اروند، فیلم کلکسیونر و فیلم وکیل‌بند بخشی از فعالیت‌های اوست.

حسینی لرگانی ترانه‌سرایی اجتماعی است که زبانی محکم و واژه دارد. او ادامه دهنده مسیر ترانه دهه پنجاه است اما تا به امروز علاقه‌ای به انتشار کتاب نداشته است و به همین دلیل دست به انتشار کتاب نزده بود.

به بهانه انتشار این اثر، آئین رونمایی از کتاب «گلوی ساز دلتنگی» عصر جمعه (18 اسفندماه) در کافه کتاب واقع در میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، خیابان ادوارد براون، پلاک ۱۲/۱ با حضور جمعی از شاعران، ترانه‌سرایان، آهنگسازان و خوانندگان برگزار می‌شود.
 

مجموعه ترانه «گلوی ساز دلتنگی» در 129 صفحه، شمارگان 1000 نسخه و به‌بهای 17 هزار تومان توسط انتشارات مانیا هنر منتشر شده است.