یاران ابراهیم زاده ,نایب قهرمان مسابقات پیشکسوتان اصفهان


ورزشگاه نوستالژیک تختی اصفهان میزبان جدال مو نقره‌ای‌های فوتبال اصفهان در قالب تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن در دیدار فینال مسابقات پیشکسوتان اصفهان بود.

به گزارش کتاب برتر از اصفهان، ورزشگاه نوستالژیک تختی اصفهان میزبان جدال مو نقره‌ای‌های فوتبال اصفهان در قالب تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن در دیدار فینال مسابقات پیشکسوتان اصفهان بود.

خسرو راغفر، رضا اکبری، امیر فولادگر، حمید معماریان، احمد باغبانباشی، حمید نجمی، غلام رویین‌تن، محسن سجادیه، منصور ابراهیم‌زاده، حسین طلاکش و عباس سروری بازیکنان ترکیب اولیه تیم فوتبال سپاهان در این دیدار بودند که با هدایت امیرحسین شاهزیدی به میدان آمده بودند.

ذوب‌آهن نیز با سرمربیگری اکبر دادفرنیا و با ترکیب اولیه مهران خروشی، اسماعیل صفوی، بابک هاشمی، سعید آذری، حسین نایب آقایی، علی‌اکبر دهقان، حسن استکی، مجید لک، شهریار شریفی، اصغر عنوانی و اصغر فصیح نیا به مصاف سپاهان رفت.

این پیشکسوتان ذوب‌آهن بودند که ابتدا به گل رسیدند و نیمه نخست را با تک گل دقیقه ۳۲ بابک هاشمی به سود خود به پایان رساندند. البته این پایان کار نبود و سپاهان در دقیقه ۸۸ و توسط ولی‌الله طاهران کار را به تساوی کشاند و این نتیجه تا پایان وقت قانونی پابرجا ماند تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی، ذوب‌آهن به پیروزی سه بر دو رسید و در مجموع با پیروزی، چهار بر سه جام قهرمانی مسابقات فوتبال پیشکسوتان اصفهان را بالای سر برد.

 حواشی این دیدار را در ادامه می خوانید:

* این بازی قرار بود ساعت ۱۱ آغاز شود که با تأخیری ۳۰ دقیقه ای آغاز شد.

* حدود ۳۰۰ تماشاگر برای تماشای این دیدار در ورزشگاه تختی حضور داشتند که ۲۰ نفر از آن ها را بانوان علاقمند به فوتبال تشکیل می دادند.

* منصور ابراهیم زاده، سرمربی تیم فوتبال سپاهان، به عنوان کاپیتان تیم پیشکسوتان سپاهان در این دیدار بازی کرد.

* سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن نیز در میدان حضور داشت.

* در دقیقه ۳۲ بابک هاشمی گل تیم فوتبال ذوب آهن را به ثمر رساند.

* مهدی اخوان سرپرست تیم فوتبال سپاهان، امیرمسعود هراتیان رییس هیأت فوتبال استان اصفهان و جمعی از پیشکسوتان دو باشگاه از جمله مسعود تابش، رضا تاج، احمد جفاری، محسن یزدخواستی، قاسم زاغی نژاد و فرهاد بهادرانی از سپاهان و حسن شفیعی، حسن حاج رسولیها و حسن احمدزاده از ذوب آهن در ورزشگاه حاضر هستند.

* جمشید محمدی، رییس کمیته داوران هیأت فوتبال استان و پیشکسوت داوری، قضاوت این مسابقه را بر عهده داشت.

* جایگاه مخصوص اهدای جوایز و جام قهرمانی، در جریان بازی در حال نصب بود.

* محمد سلطان حسینی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان و علیرضا امینازاده، معاون وی نیز پس از پایان مجمع سالیانه هیأت تنیس روی میز استان، از نیمه دوم در ورزشگاه تختی حضور پیدا کردند.

* علی اکبر ابرقویی نژاد و علی طاهری هم این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. علی پیمان صفت، مدیرعامل باشگاه مقاومت و مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان (عج) استان و مصطفی غلامی، پیشکسوت هندبال هم از تماشاگران این بازی بودند.

* امیرحسین شاهزیدی، سرمربیگری تیم پیشکسوتان سپاهان و اکبر دادفرنیا، سرمربیگری ذوب آهن را بر عهده داشتند.

* این دیدار پس از تساوی یک بر یک دو تیم به ضربات پنالتی کشیده شد که منصور ابراهیم زاده پنالتی خود را به تیرک دروازه ذوب آهن زد.