کتاب «من و آن پنج نفر به مانند انگشتان دست» نقد می‌شود


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر؛

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵

 

 

نشست نقد کتاب «من و آن پنج نفر به مانند انگشتان دست»، همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در کتابخانه امام صادق (ع) برگزار می‌شود.

کتاب «من و آن پنج نفر به مانند انگشتان دست» نقد می‌شود

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران (کتاب برتر)، به نقل از فرهنگسرای اخلاق، نشست نقد و بررسی داستان کوتاه «من و آن پنج نفر به مانند انگشتان دست»، همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی، پنجشنبه 3 خردادماه در کتابخانه امام صادق (ع) برگزار می‌شود.

داستان «من و آن پنج نفر به مانند انگشتان دست» از مجموعه داستان‌های کتاب «از جنون تا مجنون» است که به قلم افسانه طباطبایی مدنی به رشته تحریر درآمده است. این داستان درباره فردی است که با اینکه برادرش را در جنگ از دست داده، اما نسبت به جبهه و جنگ دید خوبی ندارد.

افسانه طباطبایی مدنی، نویسنده کتاب، زلیخا مکاری، فاطمه حاجی ملاباقر، علی افتخاری‌نژاد به‌عنوان منتقد و محسن سلیمانی فاخر و زهره حبیب‌اله‌پور به‌عنوان کارشناس ادبی در این برنامه حضور دارند.

نشست نقد و بررسی داستان «من و آن پنج نفر به مانند انگشتان دست» از ساعت 16 تا 18 روز پنجشنبه 3 خردادماه در کتابخانه امام صادق (ع) واقع در خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم غربی، بلوار کوثر شمالی، جنب خیابان لاله برگزار خواهد شد.