کتاب برترمه‌های اینفانتینو در ایران مشخص شد


رییس فدراسیون جهانی فوتبال که قرار بود امشب به تهران سفر کند، با تغییر در کتاب برترمه های خود یک ساعت دیگر وارد تهران می شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جیانی اینفانتینو رییس فیفا که قرار بود امشب به تهران سفر کند، با تغییر انجام شده در کتاب برترمه هایش یک ساعت دیگر وارد پایتخت ایران خواهد شد.

همچنین بر اساس کتاب برترمه قبلی قرار بود رییس فیفا ساعت ۴ بامداد روز جمعه به سفر خود به تهران پایان دهد که به دلیل جلسه صبح جمعه فیفا با تغییر کتاب برترمه، ساعت ۲۰ روز پنج شنبه ایران را ترک خواهد کرد.

او امشب به محض ورود به تهران با مدیران فوتبال ایران دیدار خواهد کرد.

اینفانتینو فردا کتاب برترمه های خود را با حضور در ساختمان وزارت ورزش و دیدار با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش آغاز خواهد کرد و سپس در جشن بزرگ پیشکسوتان و جامعه فوتبال که در هتل المپیک برگزار خواهد شد، شرکت می کند.

حضور در مراسم روز جهانی فوتبال زنان، بازدید از ساختمان پک، کلنگ زنی ساختمان جدید فدراسیون فوتبال، کاشت درخت صلح و دوستی در مرکز ملی فوتبال ایران و حضور در ورزشگاه آزادی و تماشای داربی تهران، کتاب برترمه های روز پنج شنبه اینفانتینو در تهران خواهد بود. او سپس برای بازگشت به سوییس راهی فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) خواهد شد.