کاراته ایران پتانسیل بالایی دارد/ تلاش می‌کنیم افتخارات کاراته را در المپیک 2020 تکمیل کنیم


عضو تیم ملی کاراته بانوان ایران گفت: خوشحالم که نمایندگان کاراته ایران هم در اولین حضور این رشته ورزشی در المپیک افتخار آفرینی کردند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر؛ پگاه زنگنه، عضو تیم ملی کاراته بانوان درباره میزان آمادگی خود برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا به خبرنگار کتاب برتر گفت: بعد از بازی‌های آسیایی جاکارتا تمرینات تیم را به صورت مستمر زیر نظر ستاره موسوی شروع کردیم. اردوهای تیم ملی با وجود همه مشکلات مالی در شرایط خوبی برگزار می‌شود. خوشبختانه وضعیت کل تیم در حال حاضر خوب است و همه با انگیزه برای مدال جهانی تلاش می‌کنیم.

وی افزود: وقتی تیمی نتیجه می‌گیرد قطعا توقع از آن تیم بالا می‌رود. عملکرد کاراته در بازی‌های آسیایی چه در بخش بانوان و چه در بخش مردان فوق العاده بود. بنابراین انتظارها از کاراته بالا رفته است، هرچند که کاراته ایران پتانسیل بالایی دارد و قطعا در مسابقات جهانی هم می‌تواند افتخار آفرین باشد.

دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی درخصوص عملکرد ملی‌پوشان در المپیک جوانان بیان کرد: عملکرد کاروان ایران در المپیک جوانان بی‌نظیر بود. خوشحالم که نمایندگان کاراته ایران هم در اولین حضور این رشته در المپیک افتخار آفرینی کردند. مدال‌ها نشان داد که سطح کاراته ایران بالاست و بدون شک تیم بزرگسالان هم درالمپیک 2020 می‌تواند این افتخارات را تکمیل کند.