چهار انتصاب در آموزش وپرورش لرستان


طی احکامی جداگانه از طرف مدیرکل آموزش و پرورش لرستان چهار انتصاب در این دستگاه صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاری کتاب برترازلرستان ؛طی احکامی جداگانه از سوی مدیرکل آموزش و پرورش لرستان و در مراسمی که روز سه شنبه  در نمازخانه اداره کل برگزار شد ، اسداله عباسزاده به عنوان سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی لرستان، فرزانه علیخانی به عنوان سرپرست اداره آموزش متوسطه دوم آموزش و پرورش لرستان، مریم کرمی به عنوان سرپرست گروه بررسی محتوای آموزشی آموزش و پرورش استان و بهروز شاکرمی به عنوان رییس اداره حقوقی، املاک و حمایت قضایی کارکنان آموزش و پرورش لرستان معارفه شدند.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در این مراسم  ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین از زحمات کلیه فرهنگیان و کارکنان خدوم آموزش و پرورش لرستان در آستانه آغاز سال تحصیلی تقدیر کرد .

رضا زنی وند مقدم  با اشاره به واقعه عاشورا گفت : بزرگترین درسی که عاشورا به ما میدهد این است که ظلم به هر شکلی مذموم است . وی حکومت اسلامی را مردم سالاری دینی نامید که در دوران اخیر ،توسط بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران به دامان شیعه بازگشته است .

او  ضمن تقدیر از تلاشهای محمد حسین احمدی سرپرست قبلی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان، روح اله میرزایی رئیس قبلی اداره حقوقی، املاک و حمایت قضایی کارکنان آموزش و پرورش استان و عذرا ساکی رئیس قبلی گروه بررسی محتوای آموزشی آموزش و پرورش استان گفت: مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک فرصت ذیقیمت برای خدمت به مردم است.

زینی وند مقدم با اشاره به اینکه آموزش و پرورش دستگاهی مقدس است که هدف آن انسان سازی است، تصریح کرد که تلاشم این است که آموزش و پرورش لرستان در ریل واقعی و تخصصی خود قرار گیرد و به رسالت خطیر تعلیم و تربیت بپردازد .زینی وند مقدم تخصص ،تجربه ،تحصیلات مرتبط ، همسویی و همراهی با دولت را از شروط لازم نامید و گفت در انتصابات همانگونه که وعده داده ام از قشر جوان و تحصیلکرده و بانوان فرهیخته نیز استفاده می کنم .

او حرکت در مسیر قانون و ضوابط را حیاتی عنوان کرد و گفت : آموزش و پرورش دستگاهی مقدس است و لازم است برای حفظ حرمت آن بر محور قانون عمل شود تا تقدس آن حفظ شود .

گفتنی است اسداله عباسزاده سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان با 33سال سابقه خدمت پیش از این به عنوان مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک خرم آباد، معاون پرورشی آموزش و پرورش چگنی، مدیر کانون فرهنگی و تربیتی و مدیر دبیرستان شبانه روزی خدمت کرده است.

فرزانه علیخانی سرپرست اداره آموزش متوسطه دوم آموزش و پرورش استان نیز با 26سال سابقه خدمت پیش از این بعنوان کارشناس مسئول آموزش متوسطه دوم، کارشناس گروههای آموزشی ناحیه یک و دبیر دبیرستان استعدادهای درخشان خدمت کرده است.

مریم کرمی سرپرست گروه بررسی محتوای آموزشی و آموزش و پرورش لرستان نیز با 25سال سابقه خدمت پیش از این بعنوان مدیر دبیرستان در ناحیه دو و سرگروه آموزش علوم اجتماعی استان و ناحیه دو خرم آباد خدمت کرده است.

بهروز شاکرمی سرپرست اداره حقوقی، املاک و حمایت قضایی کارکنان آموزش و پرورش لرستان نیز با 26سال سابقه خدمت پیش از این بعنوان کارشناس و کارشناس مسئول حقوقی، املاک و حمایت قضایی ناحیه یک خرم آباد و مدیر دبیرستان خدمت کرده است.