پیام تبریک سرپرست اداره کل ورزش و جوانان سیستان وبلوچستان به مناسبت موفقیت در مسابقات آسیایی کبدی


محمودرضا امیاری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان وبلوچستان در پیامی کسب مقام قهرمانی تیم های کبدی جمهوری اسلامی ایران در هجدهمین دوره بازیهایی آسیایی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری کتاب برتر؛ محمود رضا امیاری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان سیستان وبلوچستان ، کسب مقام قهرمانی تیم های کبدی مردان و بانوان، نمایندگان ایران در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی را به جامعه ورزش و جوانان ایران بویژه مردم غیور استان سیستان وبلوچستان تبریک گفت.

در متن پیام امیاری آمده است:

جوانان غیور و حماسه آفرین تیم های کبدی مردان و بانوان ایران، بویژه ورزشکاران استان، خانم ها فریده ظریف دوست و محبوبه سنچولی و آقایان سعید مقدم بقا و هادی اشترک، با درخشش خیره کننده خودشان در مسابقات آسیایی  بار دیگر افتخارآفرین شدند و برگ زرین دیگری به افتخارات ورزش استان و کشور افزودند.

 افتخارآفرینی های ورزشکاران استان سیستان وبلوچستان در عرصه های مختلف ورزشی و… که افتخاری بزرگ در سطوح حرفه ای ورزش استان می باشد، موجب شادی مضاعف مردم و جامعه ورزش استان شده است .

اینجانب از طرف خود و نیابتاً از طرف جامعه ورزش و جوانان این موفقیتهای غرورانگیز را به مردم عزیز و شریف استان سیستان وبلوچستان به ویژه جامعه کبدی تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزو می کنم جامعه سرافراز ورزش استان همواره در عرصه رقابت های مختلف آسیایی بین المللی پیام آور شادی و افتخار برای ایران اسلامی باشد.

ضمن تشکر از، مربیان، بازیکنان، اعضا و دست اندرکاران تیم کبدی ایران تقدیر و قدردانی کنم و از خداوند منان توفیقات هرچه بیشتر فرزندان شایسته ایران اسلامی را خواستارم.

 امید است کسب این موفقیت مقدمه ای برای پیروزی های دیگر و شادمانی های مستمر برای مردم عزیز استان قهرمان پرور سیستان وبلوچستان باشد.

محمود رضا امیاری

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان