پرسپولیس با استفاده از سرعت مهاجمان می‌تواند السد را فلج کند/ قطری‌ها در دفاع ضعیف هستند


پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: ضد حمله‌های مهاجمان پرسپولیس می‌تواند سرخپوشان را در این دیدار به گل برساند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، فرشاد پیوس، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار سرخپوشان مقابل السد در گفتگو با خبرنگار کتاب برتر، گفت: پرسپولیس با بردی که در خانه السد به دست آورد، فقط 50 درصد از راه را رفته و مهم‌ترین بازی سرخپوشان در دیدار برگشت در ورزشگاه آزادی است.

وی ادامه داد: مطمئن هستم هواداران اول آبان ماه ورزشگاه آزادی را پر می‌کنند و با حمایت همه جانبه خود می‌توانند انرژی بسیاری به تیم بدهند. قرمزها با حمایت هواداران پرشور پرسپولیس همانند دیدار با الدحیل، السد را هم در ورزشگاه آزادی شکست خواهند داد.

پیوس با تاکید بر اینکه پرسپولیس بازی بسیار مهمی با السد دارد، افزود: سرخپوشان می‌توانند از ضدحمله استفاده کنند. سرعت‌ منشا و علیپور به درد پرسپولیس می‌خورد. السد در دفاع بسیار ضعیف است و ضد حمله‌های مهاجمان پرسپولیس می‌تواند سرخپوشان را در این دیدار به گل برسانند.

وی با بیان اینکه دروازه‌بان السد ضعف‌های بسیاری دارد، گفت:برانکو می‌تواند از رفت و برگشت‌های موفق عالیشاه استفاده کند. رسن هم اگر به آمادگی کامل برسد در کنار کامیابی‌نیا در وسط زمین به پرسپولیس کمک کند. سید جلال حسینی به عنوان رهبر در این تیم کمک‌های بسیاری به تیم می‌کند.