«پرانتز باز» به سراغ کودکان کار می رود


عضو هیأت امنای انجمن حمایت از کودکان کار در کتاب برترمه این هفته «پرانتز باز» از ابعاد مختلف «نوجوانان کار» سخن می گوید.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری کتاب برتر؛ بیستمین قسمت از کتاب برترمه ی «پرانتز باز» با نگاهی به موضوع «نوجوانان کار» به گفت‌وگو با قاسم حسنی عضو هیأت امنای انجمن حمایت از کودکان کار می پردازد. در این گفت‌وگو محورهایی همچون «وضعیت نوجوانان کار»، «وضعیت تحصیلی نوجوانان کار» «دلایل روی آوری به کار و ترک تحصیل» «مشکلات نوجوانان کار» مورد ارزیابی قرار می گیرد.

۲۰۱۸۰۵۳۰۱۳۰۱۱۶_IMG_6780

گزارش میدانی این قسمت در سطح شهر با نوجوانان کار و مردم در این خصوص گفت‌وگو می کند.

پرانتز باز کتاب برترمه ای است با رویکرد بررسی اخبار نوجوانان که به صورت هفتگی با اجرای محمودرضا قدیریان و چهار دبیر خبر نوجوان هر هفته جمعه ها ساعت 17 روی آنتن شبکه امید می رود.

در این کتاب برترمه علاوه بر بخش گفت‌وگو با مهمانان و گزارش میدانی که به گفتگو با نوجوانان درباره موضوع اصلی کتاب برترمه می پردازد، بخش دیگری در نظر گرفته شده که نوجوانان سنین 13 تا 20 سال می توانند به عنوان خبرنگار افتخاری با کتاب برترمه همکاری داشته و گزارش های تصویری و ویدئویی خود را برای پخش، به کتاب برترمه ارسال کنند.

عوامل تولید این کتاب برترمه عبارت اند از: تهیه کننده: محمود فلاح پرویزی، مدیر تولید و جانشین تهیه کننده : سعید احمدی، سردبیر: حسین شکیب راد، کارگردان: بهرام امانی. اجرا: محمودرضا قدیریان، محسن محبی، سید ابوالفضل سیروس نژاد، ساناز احسانی و زهرا محبوب.

مخاطبان این کتاب برترمه می توانند کانال «پرانتز باز» را در پیام رسان سروش و بله با آدرس @omidtv_parantezbaz و در اینستاگرام با نشانی parantezbaz_tv دنبال کنند.