همایش اطلاع‌رسانی نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۲

 

 

مدیرکمیته اطلاع‌رسانی سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران از برگزاری همایش اطلاع‌رسانی برای آماده‌سازی نیروهای اطلاع‌رسان خبر داد.

همایش اطلاع‌رسانی نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران‌(کتاب برتر) به نقل از ستاد خبری سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، علی‌اکبر تورانیان؛ مدیرکمیته اطلاع‌رسانی سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از برگزاری همایش اطلاع‌رسانی خبر داد و گفت: بیش از 200 نفر از متقاضیان فعالیت در کمیته اطلاع‌رسانی چهارشنبه(22 فروردین‌ماه) گرد هم می‌آیند تا در همایش اطلاع‌رسانی شرکت کنند.
 
وی افزود: در این همایش کارگاهی با موضوع «نشرشناسی» برگزار و سخنانی درباره تجربیات سال‌های گذشته و نحوه اطلاع‌رسانی به بازدیدکنندگان از نمایشگاه ارایه می‌شود. در ادامه نقشه نمایشگاه و محل قرارگیری باجه‌های اطلاع‌رسانی تبیین خواهد شد. در پایان نیز از متقاضیان آزمون کتبی گرفته خواهد شد و نفراتی که موفق به قبولی در این آزمون شوند، برای حضور در نمایشگاه انتخاب خواهند شد.
 
مدیر کمیته اطلاع‌رسانی همچنین از طراحی اپلیکیشن اطلاع‌رسانی برای این رویداد فرهنگی خبر داد و گفت: مراحل پایانی طراحی این اپلیکیشن در حال انجام است و با نصب آن اطلاعات ناشران در اختیار کاربران قرار خوهد گرفت.