هشت حادثه جاده‌ای و 21 مصدوم در سومین روز طرح ویژه امداد و نجات نوروز


سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان خراسان شمالی از 8 حادثه و 21 مصدوم طی سومین روز طرح ویژه امداد و نجات نوروز در استان خبر داد

محسن نجات در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب برتر گفت: طی سومین روز از طرح امداد و نجات نوروز 8 حادثه جاده‌ای در سطح استان رخ‌داده که 21 نفر مصدوم داشته و 10 نفر از آنان توسط امدادگران به مراکز درمانی انتقال‌یافته‌اند.

نجات ادامه داد: صبح امروز 27 اسفند براثر لغزنده بودن سطح جاده‌ها دو دستگاه پژو 206 و یک دستگاه پراید واژگون شد که براثر آن 14 نفر از سرنشینان مصدوم و 5 نفر توسط امدادگران به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی اضافه کرد: بعدازظهر امروز نیز چهار حادثه جاده‌ای شامل، برخورد سمند با کامیون، پژو پارس با یک دستگاه خودروی سواری ‌ا‌م‌وی‌ام، سمند با تریلر و واژگونی دو دستگاه کامیون و نیسان در محورهای مختلف استان هفت مصدوم برجای گذاشت است.

سرپرست جمعیت هلال‌احمر خراسان شمالی با اشاره به واژگونی یک دستگاه پژو 405 و یک پیکان وانت در دوراهی دشت طی روز گذشته گفت: در این حادثه نیز 5 نفر مصدوم شده و به کمک امدادگران امدادرسانی شدند، همچنین با تصادف نیسان وانت با پراید و مزدا وانت با پراید هم هفت نفر مصدوم شدند که چهار نفر به کمک امدادگران به مراکز درمانی انتقال یافتند.

نجات در پایان خاطرنشان کرد: طرح امداد نوروزی از 24 اسفند آغازشده و تا 14 فروردین ادامه دارد و در این ایام امدادگران جمعیت هلال‌احمر خراسان شمالی در 22 پایگاه ثابت و سیار آماده خدمت‌رسانی به مسافران هستند.