هزار شب آسمانی در فرهنگسرای ارسباران


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

با حضور شاعران، هنرمندان و سینماگران برگزار می‌شود؛

 

تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵

 

 

همزمان با شب‌های قدر، ویژه‌برنامه «هزار شب آسمانی» با سخنرانی جمعی از شاعران، نویسندگان و هنرمندان در فرهنگسرای ارسباران برگزارمی‌شود.

هزار شب آسمانی در فرهنگسرای ارسباران

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران (کتاب برتر)، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، ویژه‌برنامه «هزار شب آسمانی» با موضوع «حکمت عملی زندگی معنوی»،  روزهای 13، 15 و 17 خردادماه  برابر با روزهای هجدهم، بیستم و بیست و دوم ماه رمضان) از ساعت 22 و 30 در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد.
 
در این برنامه عبدالجبار کاکایی (شاعر و ترانه سرا)، محمدجواد ادبی (نویسنده و پژوهشگر حوزه عرفان و ادیان)، ابوالفضل جلیلی (کارگردان )، حسام‌الدین سراج (خواننده)، امیرحسین مدرس (مجری، شاعر)، برزو ارجمند (بازیگر)، حمیدعجمی (خوشنویس ) و حافظ ایمانی (شاعر) به بررسی موضوعات و بیان دینداری و تجربه‌های معنوی می‌پردازند .
 
این برنامه ششمین سال خود را سپری می‌کند و سال گذشته نیز با حضور محمدجواد ادبی با موضوع «تجربه های معنوی و دینی انسان معاصر و مدرن امروزی» با استقبال شهروندان برگزار شد.
 
علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان خیابان جلفا مراجعه کنند. تلفن گویای 20-22872818 داخلی 122 برای آگاهی بیشتر اعلام می‌شود .