هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند/ سعی می‌کنم در تبریز میزبان خوبی باشم


سرمربی گسترش فولاد، گفت: اگر بخواهیم واقع‌بینانه نگاه کنیم هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند، به نظر من مساوی یک نتیجه عادلانه بود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، فیروز کریمی پس از تساوی یک بر یک مقابل نفت آبادان گفت: بازی خوبی بود هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند ما نسبت به کار نفت درست است که یک مقدار نفرات تغییر کرده است اما به هر حال شناخت خوبی داشتیم و بر مبنای همان شناخت کتاب برترمه‌ریزی کردیم. 

وی افزود: قبل از اینکه به بازی می‌پرداختم باید بگویم اکبر ایمانی چقدر ضربات سر را خوب می‌زند. امروز خیلی خوب سر زد و جایی که هخامنش هم نمی‌توانست بزند او می‌زد تاکنون به این شکل ندیده بودم. 

سرمربی گسترش فولاد عنوان کرد:‌ هر دو تیم فوتبال خوبی به نمایش گذاشتند و از نقاط ضعف و قوت یکدیگر با اطلاع بودند گلی که ما زدیم به شکلی بود که احتمالش را می‌دادیم اینچنین دروازه  حریف را بازی کنیم اما گلی که خوردیم به هیچ‌وجه فکرش را نمی‌کردیم به نظر من صددرصد گلر ما مقصر بود و ۵ درصد از قراردادش کسر می‌شود.

سرمربی گسترش فولاد افزود: اگر بخواهیم واقع‌بینانه نگاه کنیم هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند، به نظر من مساوی یک نتیجه عادلانه بود. 

وی در مورد اینکه مشخص نیست شما سرمربی گسترش فولاد هستید، ماشین‌سازی یا ماشین‌سازی شهرداری تبریز گفت: هیچکدام، ماشین‌سازی شهریار تبریز. در اصل در موقعیت کار هیچ تغییری صورت نگرفته است همان تیم گسترش با همان نفرات قبلی است. ماشین‌سازی یکی از تیم‌های باسابقه و هواداران خوب است و حیف است که ما با این تیمی که داریم بدون تماشاگر بودیم. ما تیم را با همان سبک و سیاق حفظ کردیم اما تماشاگر را به خودمان اضافه کرده‌ایم. گرچه خیلی از تیم‌ها هم هستند مانند سیاه‌جامگان که بیشترین تماشاگر را هم داشتند و اگر این تماشاگران به طرفدار هم تبدیل شوند می‌تواند یک وجهه مثبت برای تیم بسازد اما اگر بخواهد به عنوان فقط تماشاگر بیاید دردی را در داخل زمین دوا نخواهد کرد. ما با هواداران قدیمی ماشین‌سازی در ارتباط هستیم فکر می‌کنم این تغییر به نفع تیم ما باشد.

کریمی در مورد نفت آبادان گفت: من این تیمی که از نفت آبادان دیدم به نظرم شرایط‌شان خیلی تغییر کرده است یعنی سال گذشته کرار بود و ما پوشش دادیم اما سخت بود که با این تیم بازی کنیم. من بازی که از نفت دیدم احساس کردم بازی آنها خیلی خوب شده نه بحث احمدی بود، نه ایمانی و نه بحث میلاد؛ تقریباً همه در کار تیم سهیم بودند و بازی خوبی شد. به نظرم اگر کسی بخواهد مقابل نفت آبادان فوتبال بازی کند کارش مشکل است.ما سعی کردیم جلوی آنها فوتبال بازی کنیم و به همین دلیل تلفات دادیم و دو بازیکن ما پاهای‌شان گرفت این هم به خاطر دوندگی زیاد بود. سعی کردیم فوتبالی ارائه دهیم که در خور ماشین‌سازی تبریز باشد و از آن طرف در خور صنعت نفت آبادان باشد که از خودمان می‌دانیم. 

وی در مورد نبود تماشاگران گفت: تماشاگران نبودند اما همین تعداد ارباب جراید و نیروی انتظامی از ما استقبال خوبی کردند و مطمئناً ما هم آن را جبران می‌کنیم. سعی می‌کنم در تبریز میزبان خوبی باشم.

کریمی در مورد اینکه فکر می‌کنید اگر تماشاگر بود چنین نتیجه‌ای رقم می‌خورد یا خیر، گفت: الان نمی‌شود چیزی گفت. یک زمانی تماشاگر هم وجود دارد و صنعت نفت آبادان چند موقعیت می‌سازد و یک زمانی هم هست ما بهتر بازی می‌کنیم. ممکن است تماشاگر باشد و تیم میزبان از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند. لطف کار به حضور تماشاگر است آن هم تماشاگر خونگرم آبادانی.