هتل تایتانیک کجاست؟


هتل تایتانیک پیچ لارا (Titanic Beach Lara) در ساحل زیبای لارا (Lara) که یکی از پرطرفدارترین سواحل آنتالیا در تور آنتالیا به شمار می رود، واقع شده است. معماری هتل به شکل یک کشتی تفریحی بزرگ است که در کنار ساحل است که از کشتی تفریحی تایتانیک الهام گرفته شده است. خدمات این هتل کاملا لوکس در نظر گرفته شده است. هتل دارای 4 رستوران متفاوت است که در تمامی ساعت شبانه روز فعال هستند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری کتاب برتر، هتل دارای ساحل اختصاصی است که برای آفتاب گرفتن و استراحت کاملا مناسب است.

این هتل و استراحتگاه ساحلی دارای 589 اتاق به سبک دریایی است که همه آنها دارای نور طبیعی، مبلمان راحت و بالکن اختصاصی رو به دریا بوده و به تلویزیون ماهواره ای، حمام، سشوار، تلفن و اینترنت وای فای مجهز است.

اتاقهای هتل تایتانیک رو به دریا و بسیار بزرگ هستند. چشم انداز اتاقها دریای مدیترانه و ساحل شنی است که برخی اتاقها دارای بالکن اختصاصی رو به دریا نیز هستند. میهمانان می تواند در بالکن رو به دریا بنشینند و از دیدن دریا لذت ببرند.

هتل دارای استخری رو باز در کنار ساحل هست که مهیمانان می تواند برای شنا از آن استفاده کنند. استخر هتل حدودا 5 هزار مترمربع مساحت دارد که به اندازه یک زمین فوتبال یا 4 برابر یک زمین تنیس است. در کنار استخر پلاژهای برای استراحت و ریلکس کردن نیز تعبیه شده است. همچنین میهمانان در کنار آب می توانند نوشیدنی و غذا نیز سفارش دهند.

خدمات بهداشتی و درمانی در هتل به میهمانان نیز ارائه می شود. همچنین در این بخش هتل خدمات مراقبت از پوست نیز ارائه می دهد. در صورت تمایل می توانید مشاوره های در زمینه ای نگهداری از پوست بگیرید و درمان را شروع کنید.

مرکز تناسب اندام و ژیمناستیک، ماساژ، حمام ترکی، حمام بخار، سونا، جکوزی، استخر گرم روباز و سرپوشیده، سرویس رختشویی و اتوشویی و پارکینگ اختصاصی رایگان از دیگر امکانات هتل تایتانیک لارا است.

  هتل از دسترسی آسانی برخوردار است چه با تاکسی می توان ظرف 10 دقیقه، از فرودگاه بین المللی آنتالیا به هتل رسید. فاصله ی هتل تا فرودگاه بین المللی آنتالیا حدودا 8.1 مایل (حدودا 12 کیلومتر) است. این هتل در منطقه ی  لارا آنتالیا قرار دارد و یکی برترین هتل ها در لیست مسافرین TripAdvisor است.