نایب قهرمانی دختران بهنمیری در مسابقات تنیس روی میز دانش آموزان ابتدایی کشور


رییس اداره آموزش و پرورش بهنمیر گفت: تیم مدرسه عفت بهنمیر در مسابقات تنیس روی میز دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی کشور بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

به گزارش خبرگزاری کتاب برتر از مازندران، حسن بابازاده با بیان اینکه مدرسه عفت بهنمیر به عنوان نماینده مازندران در مسابقات تنیس روی میز دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی کشور شرکت کرد، افزود: این مسابقات با حضور ۲۴ تیم به مدت یک هفته در اردوگاه شهید چمران رامسر برگزار شد که در پایان مدرسه عفت بهنمیر پس از تیم بوشهر، عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد و اصفهان هم مقام سوم را به دست آورد.

رییس اداره آموزش و پرورش بهنمیر با اشاره به استعداد بالای ورزشکاران بهنمیری در رشته های مختلف ورزشی  و کسب عنوان سوم فاطمه یاری سراجی در بخش انفرادی مسابقات تنیس روی میز دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی کشور خاطرنشان کرد: سحر و سارا شیرزاد، شکیبا لقمانی، فاطمه یاری سراجی و کوثر حسن زاده، ترکیب تیم بهنمیر را به ترتیب با مربیگری و سرپرستی خدیجه رستم پور و سیده فاطمه حسین زاده، تشکیل می دادند.

گفتنی است؛ مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر و پسر مقطع ابتدایی سراسر کشور در رشته های تنیس روی میز، بدمینتون، طناب زنی و شطرنج، مرداد ماه امسال به میزبانی شهرستان رامسر برگزار شد.