لباس کی روش سوژه رسانه مطرح اروپایی شد+عکس


مارکا اسپانیا در گزارشی نوشت: کارلوس کی روش با لباس شخصی در تمرینات تیم ملی فوتبال حضور می‌یابد تا زمانیکه قراردادش تمدید شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، پس از توافقات میان فدراسیون فوتبال ایران و کارلوس کی روش برای ادامه همکاری، نخستین مرحله اردوی آماده سازی پیش از جام ملتهای آسیا از 11 شهریور  آغاز و قرار است تا 21 شهریور ادامه داشته باشد. کی روش در روزهای ابتدایی تمرین با لباس شخصی در تمرینات حضور می یافت و با نشستن روی صندلی ها با دستیارانش و اعضای فدراسیون فوتبال گفتگو می کرد تا سرانجام روز گذشته، ( چهارشنبه ) با لباس ورزشی آدیداس در ورزشگاه آزادی حاضر شد و با اصحاب رسانه هم گفتگو کرد.

کی روش در مصاحبه با خبرنگاران بیان کرد که همه می‌دانیم که مشکلات وجود دارد. همه باید مثبت نگاه کنیم و امیدوار به حل این مشکلات باشیم تا بتوانیم در جام ملت‌های آسیا 2019 امارات، نتایج خوبی کسب کنیم. وقتی قیمت دلار  بالا می‌رود، تاج باید این مشکلات را حل کند اما وقتی کریستیانو رونالدو بالا می‌رود، این موضوع فنی است و ما باید آن را حل کنیم.

بر همین اساس مارکا اسپانیا با انتشار گزارشی نوشت: کی روش با لباس شخصی در تمرینات تیم ملی فوتبال حاضر می شود تا قراردادش تمدید شود.  پس از جام جهانی 2018 روسیه قرارداد مربی پرتغالی با فدراسیون فوتبال ایران به پایان رسید اما توافقات نهایی برای حضور او روی نیمکت ایران انجام شده است و با توجه به مسئله اقتصادی هنوز این قرارداد امضا نشده است.