قطع 4 دست 77 مصدوم و یک فوت تلفات چهارشنبه آخر سال در اردبیل


بر حادثه انفجار بمب دست‌ساز در خیابان داروپخش اردبیل یک نفر فوت نمود و دو نفر دیگر از مصدومین این حادثه هر دو دستشان قطع شده و حال یکی از آنها وخیم می‌باشد.

به گزارش کتاب برتر،سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اردبیل ضمن اعلام این خبر حوادث رخ داده را با توجه به اطلاع رسانی جمعی طی روزهای گذشته ناراحت کننده برشمرد و اضافه کرد: آخرین آمار حادثه دیدگان از طریق روابط عمومی دانشگاه به اطلاع عموم خواهد رسید.

به گفته فرهاد غیبتی این تعداد مصدوم و فوتی مربوط به آماری است که توسط اورژانس ۱۱۵ اردبیل به مراکز درمانی انتقال داده شده اند.

وی با بیان اینکه مصدومیت ۹ نفر از این آمار مربوط به جراحت از ناحیه چشم بوده که در بیمارستان علوی اردبیل تحت مداوا قرار گرفته اند، ادامه داد: بقیه مصدومان از ناحیه دست و صورت آسیب دیده اند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان با اشاره به حادثه فوت یک شخص در حوادث چهارشنبه سوری متذکر شد: این حادثه در خیابان داروپخش اردبیل رخ داده است.

وی یادآور شد: در این حادثه یک نفر در اثر انفجار بمب دست ساز فوت کرده و دو نفر دیگر از مصدومان این حادثه هر دو دستشان قطع شده که حال یکی از آنها وخیم می باشد.