فیلم های شبکه سه سیما در عید سعید فطر


به مناسبت عید سعید فطر ، فیلم های سینمایی «رفیق بد»، «موعد مقرر» و «من و اسب آبی»، از پنجشنبه 24 تا شنبه 26 خرداد ماه طبق زمان های اعلام شده روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری کتاب برتر؛ فیلم سینمایی رفیق بد محصول  1386 ایران به کارگردانی عبا س احمدی مطلق است که پنجشنبه 24 خرداد ساعت 10:40 روانه آنتن شبکه سه خواهد شد .

ایرج طهماسب و  حمید جبلی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

در خلاصه داستان آمده است :حبیب پس از سالها به ایران برمی گردد و سراغ دوست قدیمی اش عزیز که در یک آسایشگاه روانی بستری است، می رود. عزیز حرف نمی زند و حبیب را نمی شناسد. به توصیه پزشک، حبیب به تعریف ماجرای دوستی خود و عزیز در حضور او می پردازد. حبیب و عزیز از کودکی با هم دوست بوده اند و در یک بانک کار می کرده اند. شغل آنها در بانک حمل و نقل بسته های پول بوده و در آخرین روز خدمت شان چند نفر مقدار زیادی دلار از آنها می دزدند. هر دو که در جریان سرقت زخمی و بیمار شده اند، برای پیداکردن پول ها دست به کار می شوند. در درگیری بین پلیس و دزدان همه چیز آتش می گیرد و …

 فیلم سینمایی موعد مقرر Due date   به کارگردانی  تود  فیلیپس جمعه 25 خرداد ساعت 10:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

این فیلم  داستان همسر پیتر است که باردار است و تصمیم دارد هر چه سریعتر خود را با هواپیما به لس آنجلس برساند . در مسیر با مردی همراه می شود که با کارهای خود  موجب دردسر پیتر شده و باعث می شود از پرواز جامانده و علی رغم میل خود در سفری طولانی با خودرو همراه و همسفر با “ایتان “شود. از مرز و مشکلات گوناگون سر راه آنها سبز می شود تا پیتر را از حضور به موقع برای زایمان همسرش محروم کند. ولی سرانجام پیتر ….

این فیلم با ژانر حادثه ای-  طنز محصول انگلستان در سال 2010  است که بازیگرانی چون رابرت دانی جی آر، زاچ گالیافیا ناکیس ،تود فیلیپس و میشله موناگان در آن نقش آفرینی می کنند .

فیلم سینمایی من و اسب آبی I’m for the Hippopotamus  به کارگردانی ایتالو زینگارللی،شنبه 26 خرداد ساعت  10:40 روی آنتن شبکه سه سیما  قرار می گیرد .

این فیلم روایت تام و پسر عمویش اسلیم است که در آفریقا زندگی می کند  و برای کمک و نجات جان حیوانات آن منطقه به آنجا رفته و جلوی مرد قاچاقچی و زورگوی منطقه را می گیرند و …

این فیلم محصول 1979 ایتالیااست که  بازیگرانی چون ترنس هیل ، بود اسپنسر و جو باگنر در این فیلم بازی کرده اند .