فعالیت های نوروزی پایانه های مسافربری مشهد گسترده تر از سال قبل است


مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: فعالیت های نوروزی پایانه های مسافربری مشهد گسترده تر از سال قبل بوده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب برتر به نقل از ستاد خبری نوروز 97 سازمان پایانه‌های مسافربری مشهد، ابوالفضل مکرمی فر در جریان بازدید از پایانه مسافربری امام رضا(ع) اظهارکرد: امسال شاهد رشد و اعتلای خدمت رسانی این پایانه مهم مسافری برای زائران و مسافران نوروزی بودیم که به نسبت سال های قبل از کیفیت بهتری برخورد است.

وی با اشاره به استقبال شایسته پایانه مسافربری امام رضا(ع) از مسافران نوروزی تصریح کرد: برپایی ایستگاه های استقبال از زائر و پذیرایی خوب از مسافران ورودی و خروجی شهر امام هشتم(ع) خدمت بسیار ارزنده ایست که توسط نیروهای خدوم سازمان پایانه های مسافربری مشهد صورت می پذیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی همچنین با اشاره به فعالیت های مختلفی که در ستاد خدمات سفر استان در حال انجام است، خاطرنشان کرد: این مجموعه نیز با گردهم آوردن سازمان ها و ادارات مرتبط با موضوع زائر و زیارت، گام مهمی را در نوروز 97 برای تسهیل در امر افزایش ماندگاری اقامت این عزیزان در شهر امام رضا(ع) برداشت.