فراخوان بخش پژوهش جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) منتشر شد


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹

 

 

فراخوان بخش پژوهش اعضا شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)، با محورهایی همچون قدمگاه عشق و سبک زندگی امام رضا (ع) از سوی کارگروه کودک و نوجوان جشنواره منتشر شد.

فراخوان بخش پژوهش جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) منتشر شد

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران (کتاب برتر)، به نقل از  اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فراخوان بخش پژوهش اعضا شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع)، از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به‌عنوان کارگروه کودک و نوجوان، منتشر شد.

در مسابقه پژوهش اعضا، علاقه‌مندان در سه گروه سنی 8 تا 10 سال، 11 تا 13 سال و 14 تا 18 سال می‌توانند شرکت کنند.

این جشنواره با محورهای موضوعی قدمگاه عشق (هجرت امام رضا علیه السلام از مدینه تا خراسان)، سبک زندگی امام رضا علیه‌السلام (اخلاق و آداب، زهد و عبادت، رأفت و مهربانی، طب الرضا) و …  منتشر شده است.

بر اساس شرایط عمومی اعلام شده در این فراخوان، شرکت‌کنندگان در مسابقه باید تا 15 خرداد 1397، آثار خود را به‌صورت فردی یا گروهی (حداکثر سه نفر) تهیه و به دبیرخانه استانی جشنواره ارسال کنند.

شانزدهمین جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، همزمان با دهه کرامت در سال جاری، برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد.

فراخوان جشنواره شانزدهم رضوی ویژه کودک و نوجوان با 10 موضوع «پژوهش اعضا»، «تمبر پستی و کارت پستال‌سازی»، «نامه‌ای به امام» و «خاطرات زیارت»، «کتاب‌سازی»، «کاردستی»، «سرود»، «پویانمایی ویژه (کودک و نوجوان)، «قصه‌گویی» و «داستان‌نویسی ویژه (بزرگسال)» در پایگاه اطلاع‌رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.