صف طرفداران فاضل نظری نمایشگاه را غافلگیر کرد


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

 

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵

 

 

استقبال از فاضل نظری در نمایشگاه کتاب تهران به گونه‌ای بود که باعث استقبال بی‌نظیر و ایجاد صفی طولانی در نیم‌طبقه دوم شبستان مصلای تهران شد.

صف طرفداران فاضل نظری نمایشگاه را غافلگیر کرد

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران (کتاب برتر)، فاضل نظری در نهمین روز از نمایشگاه کتاب تهران در غرفه سوره مهر حاضر شد و همین موضوع باعث شد تا سیل جمعیت به سمت غرفه این نشر سرازیر شود.

استقبال از فاضل نظری به شکلی بود که باعث شد مسئولان سالن و سوره مهر برای حفظ آرامش سالن مراسم جشن امضا را خارج از غرفه سوره مهر و در نیم‌طبقه دوم شبستان برگزار کنند.

پنجگانه فاضل نظری با نام‌های «آن‌ها»، «اقلیت»، «گریه‌های امپراتور»، «ضد» و «کتاب» را باید برترین اتفاق در شعر سال‌های اخیر دانست؛ چراکه استقبال علاقه‌مندان و شعردوستان از این مجموعه پنج جلدی به حدی بوده است که تاکنون نزدیک به نیم میلیون جلد از این آثار فروخته شده است. 
 

فاضل نظری دانش‌آموخته رشته‌های معارف اسلامی و مدیریت در دانشگاه امام صادق (ع) است او تحصیلات خود را در مقطع دکترای رشته مدیریت تولید و عملیات در دانشگاه شهید بهشتی اخذ کرده است. دبیری سه دوره جشنواره بین‌المللی فیلم صد، دبیری علمی جشنواره بین‌المللی شعر فجر و عضویت در شورای علمی گروه ادبیات انقلاب اسلامی فرهنگستان زبان و ادب فارسی، بعضی از عناوین ادبی و هنری و علمی اوست. او از آذرماه 96 مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.