سربلندی ایران در آزمون الجزایر/ یوزها به مراکش آماده باش دادند


تیم ملی ایران توانست در دیدار تدارکاتی تیم ملی الجزایر را شکست دهد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، تیم ملی فوتبال ایران امشب در دیدار دوستانه  در ورزشگاه یو پی سی آرنا گراتس اتریش به مصاف تیم ملی الجزایر رفت که این دیدار با نتیجه دو بر یک به نفع تیم ملی کشورمان به پایان رسید.

تیم ملی ایران در همان ابتدای بازی توسط آزمون به گل رسید. در دقیقه 11 جهانبخش از سمت راست سانتر خوبی ارسال کند و  آزمون با پرش بلند درجا و عالی با ضربه سر توانست توپ را تبدیل به گل کند.

شاگردان کی‌روش که این دیدار را خوب اغاز کردند توانستند در دقیقه 19 توسط طارمی به گل دوم برسند. حاج‌صفی با توپ‌ربایی  تا پشت محوطه جریمه پیش آمد و با پاس در عمق طارمی را صاحب توپ کرد که او هم با جای گذاشتن شاوشی، دروازه‌بان الجزایر دومین گل ایران را به ثمر رساند.

نیمه نخست علی‌رغم حملات تیم ملی ایران با نتیجه دو بر صفر به نفع شاگردان کی‌روش به پایان رسید. در نیمه دوم الجزایر توانست از نقاط ضعف تیم ملی کشورمان استفاده کند و بعد از چند حمله خطرناک در دقیقه 56 یکی از گل‌های خورده را جبران کند. سانتر دقیق بن موسی از ضربه آزاد میانه زمین را روی خروج اشتباه بیرانوند، شافعی با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا اختلاف گل به حداقل برسد. 

در نیمه دوم تیم ملی ایران نمایش ضعیفی داشت و چندین بار نزدیک بود تا دروازه بیرانوند باز شود اما با درخشش سنگربان تیم ملی ایران و خوش‌شانسی شاگردان کی‌روش توپی از دروازه‌بان ایران گذر نکرد. در دقایق پایانی تیم ملی کشورمان هم به سمت دروازه حریف چند ضد حمله انجام داد اما بی‌ثمر بود تا این دیدار با نتیجه دو بر یک به نفع تیم ملی ایران به پایان برسد.