زمین آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است


مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با صدور پیامی عید باستانی نوروز را به مردم دیار کریمان به ویژه جامعه ورزش و جوان کرمان تبریک گفت.

 

به گزارش خبرگزاری کتاب برتر از کرمان؛ متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار  یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال   حول حالنا الی احسن الحال

 بهار، این ودیعه الهی می آید، با کوله باری از سرسبزی و طراوت و هموطنان این رویش و شکوفایی را با نام نوروز گرامی می دارند.

 آغاز طراوت و شادابی طبیعت، فصلی نو در حیات زمین و زمینیان، بانگی بر تحوّل، ندایی از آسمان و آسمانیان در جهت تعظیم این همه عظمت و بهار، نماد و جلوه‌گاه اراده الهی در باز آفرینش طبیعت است و نوروز، طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن.

 و اکنون بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.

خداوندگار عالم را سپاسگزاریم در سالی که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به نام “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” نام گذاری گردید، خانواده بزرگ ورزش استان توانست با کوششی زیاد برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت سیاست های توسعه عدالت در ورزش، و ارتقای خدمت رسانی به آحاد جامعه ورزش و جوان گام های بلندی بردارد و به موفقیت های چشمگیری دست یابد.

 اینجانب با تبریک فرارسیدن سال نو، افتخارآفرینی های غرورانگیز و ایامی سرشار از توفیقات روز افزون را از درگاه خداوند منان برای جامعه بزرگ ورزش و جوان استان مسئلت می نمایم.

 امید است با  استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم مهدی موعود (عج) با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی ) با بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش و در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سربلند باشید.

«خدایا چنان کن سرانجام کار

تو خشنود باشی و ما رستگار»

 

دکتر محمد امیری خراسانی

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان