راهی جز استفاده از با بازیکنان جوان نداریم


سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: تلاش خواهیم کرد تا در این دو هفته‌ باقی‌ مانده انگیزه بازیکنان را افزایش دهیم تا بتوانند از حیثیت فوتبال خراسان دفاع کنند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، داود مهابادی پس از شکست تیمش مقابل سایپا در نشست خبری اظهار کرد: در بیست دقیقه اول بازی خوبی انجام ندادیم. هر چقدر تمرین می‌کنیم بازهم گل می خوریم. فرصت‌هایی داشتیم ولی نتوانستیم استفاده کنیم. متاسفانه نتوانستیم انگیزه بازیکنان را زیاد کنیم و در این مورد کاری را انجام دهیم. راهی جز این نداریم که از با بازیکنان جوان استفاده کنیم.

مهابادی در ادامه‌ خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد تا در این دو هفته‌ باقی‌ مانده انگیزه بازیکنان را افزایش دهیم تا بتوانند از حیثیت فوتبال خراسان دفاع کنند.

وی بیان‌ کرد: سیاست باشگاه در این چند هفته‌ باقی‌ مانده تا پایان لیگ استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب تیم بود هاست که در این بازی هم چند بازیکن را به میدان فرستادیم.

سرمربی  سیاه جامگان در ادامه‌ درباره تعویض سجاد دانایی در نیمه اول گفت‌: این بازیکن در ابتدا در پست دفاع راست قرار داشت که گل اول را از همان سمت خوردیم و می دانستیم که این بازیکن در پست هافبک هم توانایی بازی را دارد ولی هر چه از زمان بازی گذشت نتوانست عملکرد خوب خود را نشان دهد و مجبور شدیم این بازیکن را تعویض کنیم.

وی درباره این موضوع که چرا در نیمه دوم در کنار خط تیمش را هدایت نمی‌کرد، بیان‌ کرد: در بین دو نیمه با بازیکنان نکات تاکتیکی را بررسی کردیم و همه مسائل را به بازیکنان گوشزد کرده بودم. هیچ مساله خاصی وجود نداشت و گذاشتم بازیکنان بازی خودشان را به نمایش بگذارند.