دیدارهای تراکتور و پرسپولیس همیشه زیبا دیدنی است/ هواداران به حاشیه‌ها د امن نزنند


پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی، گفت: پرداختن به حاشیه باعث می‌شود که بازیکنان در شرایط نا مطلوبی به مصاف یکدیگر بروند و در نهایت بازی زیبایی شاهد نباشیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، سید مهدی سید صالحی، بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی درباره دیدار این دو تیم در رقابت‌های لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار کتاب برتر، گفت: همیشه دیدار این دو تیم بسیار جذاب و دیدنی بوده است. هر دو تیم از مدعیان قهرمانی لیگ برتر هستند. تراکتورسازی توانست با هدایت تقوی به تیم قدرتمندی تبدیل شود. هر دو تیم از بازیکنان با کیفیتی برخوردار هستند.

وی ادامه داد: تیم فوتبال پرسپولیس توانست در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به عنوان نایب قهرمانی برسد. با نیمکت خالی برانکو تیم خوبی را تدارک دیده است. سرخپوشان در رقابت‌های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های سختی را پشت سر گذاشتند و این طبیعی است که ساق آبی‌ها خسته باشد.

سیدصالحی یادآور شد: تیم تراکتورسازی از بازیکنان خارجی بسیار خوبی برخوردار است. این تیم بازیکنانی همانند دژاگه و شجاعیان را در اختیار دارند و در شرایط بسیار خوبی برخوردار هستند که مطمئنم بازی زیبایی از دو تیم شاهد خواهیم بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی با اشاره به اینکه تراکتورسازی از خط هافبک و حمله خوبی برخوردار است، اضافه کرد: پرسپولیس از خط دفاعی خوبی برخودار است که می‌تواند مانع حملات دو تیم شود. سید جلال حسینی یکی از بهترین مدافعان پرسپولیس است که می‌تواند به تیم کمک بسیاری کند و پرسپولیس به واسطه چنین کاپیتان خوبی روزهای بحرانی را پشت سر گذاشت.

سیدصالحی در پایان از هواداران دو تیم خواست که به دنبال حاشیه بر روی سکوها نباشند، گفت: هر دو تیم فقط تیم‌های خود را تشویق کنند. پرداختن به حاشیه باعث می‌شود که بازیکنان در شرایط نا مطلوبی به مصاف یکدیگر بروند و در نهایت بازی زیبایی شاهد نباشیم. هواداران در زیبایی فوتبال‌ نقش مهمی را ایفا می‌کنند.