درخشش سینمایی مارال فرجاد/ عشق ایرانی را آمریکایی ها پسندیدند


مارال فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها خبری از او مبنی بر دریافت جایزه جشنواره بین المللی عشق آمریکا به عنوان بهترین نقش مکمل زن را دریافت کرده است در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی کتاب برتر درباره این جشنواره صحبت هایی کرد که از نظر می گذرانید.

مارال فرجاد در خصوص برنده شدن و دریافت جایزه خود از جشنواره بین المللی عشق آمریکا برای بازی در فیلم «جاودانگی» به کارگردانی مهدی فرد قادری و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی به خبرنگار کتاب برتر گفت: من از طرف جشنواره دعوتنامه داشتم اما متاسفانه به دلیل قوانین جدید دولت ترامپ حتی با وجود این که اقدام به گرفتن ویزا کردم اما متاسفانه بعد از 20 روز به من خبر دادند که به خاطر وجود این قوانین شما نمی‌توانید به آمریکا سفر کنید. به همین جهت من نتوانستم در جشنواره حضور پیدا کنم ولی آقای افشین هاشمی (برای نویسندگی و کارگردانی فیلم «گذر موقت») در این جشنواره حضور داشتند و جایزه‌ام را از طرف من دریافت کردند.

fc6e080c-70a3-4c1d-a27e-de00ffaac603

 

او در مورد داستان «جاودانگی» اینگونه گفت: من در این فیلم نقش مادری را بازی می‌کنم که 15 سال از من بزرگتر است، این خانم یک همسر پرخاشگر دارد و این زن و شوهر در مسیری قرار می‌گیرند که باید برای پسرشان به خواستگاری بروند. در واقع در «جاودانگی» ما درگیری‌های این خانواده را در طول فیلم می‌بینیم.

وی بیان کرد: برنده شدن در این جشنواره برای من احساس خوش‌آیندی به همراه داشت به علاوه که انگیزه من را چندبرابر کرده است و امیدوارم پس از این بتوانم اتفاقات خوب دیگری نیز رقم بزنم.

f9f72b77-dabd-4735-b94b-35855f130734

فرجاد با اشاره به فعالیت‌های اخیر خود و پایان اجرای کنسرت_نمایش(طرحی نو دراندازیم) به همراه سالار عقیلی، عنوان کرد: در حال حاضر در حال تمرین تئاتری با عنوان «مدیترانه» به کارگردانی علی شمس هستیم که هنوز تاریخ اجرای آن مشخص نیست اما باید بگویم که این تئاتر قرار است علاوه بر اجرای داخلی اجرای بین‌المللی نیز داشته باشد.