دامن زدن به اختلافات مانع توسعه استان می شود


معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با بیان این که دامن زدن به اختلافات مانع توسعه استان خواهد شد، گفت: وحدت لازمه توسعه جوامع بوده و مسیر توسعه این استان در گرو وحدت و همدلی است.

به گزارش خبرگزاری کتاب برتر، سعید ناجی دوشنبه شب در گفت ‌و گو با خبرنگاران درباره آخرین مصوبه دولت درباره انتقال اداره کل راه از شاهرود به مرکز استان با اشاره به این که برای دولت، وحدت مردم و استان اصل مهم و غیرقابل انکار است ، افزود : رویکرد و سیاست دولت، توسعه کشور و استان است و وحدت عاملی برای رسیدن به پیشرفت است.

وی اظهارداشت : دامن زدن به اختلافات، اختلاف نظرات و اختلاف سلیقه‌ها، در وهله کنونی مانع توسعه استان خواهد شد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان ادامه داد : اگر چه سیاست وزارت راه در اجرای موضوعی بود که جنبه قانونی داشت اما تصمیم ریاست جمهوری تصمیم قطعی است و در مقطع فعلی بنا شد به شکل سابق فعالیت این اداره کل در استان ادامه پیدا کند.

ناجی خاطرنشان کرد : موضوعات مرتبط به این مسأله در قالب پیشنهادات مختلف از قبل مطرح بوده و در مجلس موضوع مطرح است و می‌توانیم منتظر نتایج مجلس هم باشیم.

مطرح شدن موضوع انتقال اداره کل راه و ترابری از شاهرود به مرکز استان به طور رسمی از هفته گذشته با واکنش هایی همراه بوده است.