خوراکی‌هایی که خواب می‌بینم نشانه چیست؟


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

دعوت به خواندن کتاب «خواب و خوراک» نوشته غیاث الدین جزایری

 

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۵

 

 

غیات الدین جزایری هرکجا می‌رفت مردم ازاو می‌پرسیدند چه غذاهایی بخورند و این مسئله آن‌قدر درباره او تکرار شده بود که در دهه پنچاه به چی بخوریم چی نخوریم مشهور شده بود.

خوراکی‌هایی که خواب می‌بینم نشانه چیست؟

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران(کتاب برتر)، ویراست جدید «خواب و خوراک» نوشته غیات الدین جزایری در فصل‌ها و بخش‌های کوتاه و به اختصار نکاتی درباره خواب و خوراک و ارتباط‌شان است که در زندگی روزمره کاربردهای زیادی دارند.

دکتر جزایری، مولفی شناخته شده در حوزه خوراکی‌ها و اسرار و اعجاز آن‌هاست. نوشته‌های او مدت‌ها به عنوان پاورقی‌های خوراکی در نشریات مورد توجه مردم بوده است.

دکتر غیات الدین جزایری در سال ۱۳۱۰ در رشته داروسازی در مدرسه عالی داروسازی مشغول تحصیل بوده‌اند و به دعوت دکتر اعلم در آزمایشگاه موسسه دارویی سپه مشغول تحقیقات می‌گردند.
 
مولف کتاب «خواب و خوراک» در همان سال‌هایی که دوره تحصیلات مدرسه عالی داروسازی را طی می‌کرد در مدرسه صنعتی آلمان در تهران دوره عالی شیمی را طی کرد و پس از دریافت دانشنامه دکترای داروسازی در دانشکده فنی به سمت معلمی استخدام گردید؛ و در رشته‌های محوله در تدریس دانشکده داروسازی با دکتر اعلم همکاری داشت.  جزایری برای تکمیل مطالعات و تحقیقات خود و دیدن دوره تخصص غذا شناسی به کشورهای فرانسه و سوییس مسافرت کرد.
 
وی پس از مراجعت به ایران  حاصل زحمات و مطالعات خود را برای استفاده عموم در کتاب‌های اعجاز خوراکی‌ها، اسرار خوراکی‌ها، خواب و خوراک که همه آموزنده و قابل توجه‌اند، نوشت. 

«خواب و خوراک» نوشته غیات الدین جزایری در نشر امیرکبیر به قیمت 18000 تومان منتشر شده است.