حق پخش مسابقات جام جهانی روسیه به نصف قیمت خریداری شد


معاون سیما می‌گوید: گروه‌های از شبکه خبر، معاونت سیاسی، رادیو و شبکه سه برای پوشش مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور فرستاده شده‌اند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، علی اصغر پورمحمدی قائم مقام معاونت سیما گفت: امتیاز پخش بازی‌ها را با تلاشی طاقت‌فرسا به نصف قیمت خریداری کردیم تا بتوانیم علاقمندان را از تماشای بازی‌ها راضی کنیم همچنین از شبکه خبر، معاونت سیاسی، رادیو و شبکه سه سیما گروه‌هایی برای پوشش مسابقات جام جهانی به روسیه اعزام می‌شوند.

همچنین حمید شاه‌آبادی (معاون صدای صدا و سیما) نیز قول داده است همه رخدادهای جام جهانی و تمام کتاب برترمه‌های مربوط به آن را از ۲۴ خرداد به صورت زنده در شبکه‌های رادیویی پوشش دهد. به گفته شاه آبادی در برخی از موارد که هم‌زمان بازی‌های متفاوتی برگزار می‌شود و شبکه تخصصی ورزش نمی‌تواند این بازی‌ها را پخش کند، علاقه مندان می‌توانند بازی‌ها را از طریق شبکه اینترنتی و اپلیکیشن دومی که از روز ۲۴ خرداد راه‌اندازی می‌شود دریافت کنند.

علی فروغی (مدیر شبکه سه سیما) نیز گفت: از شبکه سه سیما یک تیم پنج نفره در روسیه برای پوشش مسابقات حضور پیدا خواهند کرد و و ویژه کتاب برترمه‌هایی با اجرای عادل فردوسی‌پور و محمدرضا احمدی از روزهای پیش از آغاز جام جهانی از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.

احسان شیعه (مدیر شبکه ورزش سیما) نیز پخش برخی از بازی‌های همزمان، ویژه کتاب برترمه «فصل داغ فوتبال»، پخش گزارش‌های از حواشی جام جهانی و دعوت از کارشناسان برای تحلیل و بررسی بازی‌های این جام را برعهده گرفته و اعلام کرده است این شبکه از روز آغاز مسابقات تا پایان این رقابت‌ها هر روز کتاب برترمه‌هایی تحلیلی درباره بازی‌های اجراشده و تیم‌های شرکت کننده به مخاطبانش تقدیم خواهد کرد.