تیم داوری ما در روسیه یک افتخار برای ایران و هر ایرانی بود/ میلیاردها نفر عدالت فغانی را در روسیه دیدند


پدر علیرضا فغانی گفت: همانطور که مردم خوشحال هستند من هم خوشحالم و زحمات پسرم در این چند سال به نتیجه رسید.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، تیم داوری بین المللی ایران شامل علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری بعد از عملکرد درخشان در بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه بامداد روز سه شنبه با استقبال مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال به کشور بازگشتند.

محمد فغانی پیشکسوت داوری فوتبال ایران و پدر علیرضا فغانی در گفتگو با خبرنگار کتاب برتر درخصوص عملکرد فرزندش در رقابت‌های جام جهانی روسیه اظهار داشت: خدارا شاکرم که علیرضا و تیم داوری ایران توانست عملکرد خوبی از خود در روسیه نشان دهد و من به شخصه از عملکرد آنها راضی هستم و چیزی که در این چند روز هم دیدم این است که هم مردم و هم کارشناسان داخلی و خارجی عملکرد تیم داوری ایران را تحسین کرده‌اند. تیم داوری ما در روسیه یک افتخار برای ایران و هر ایرانی بود. همانطور که مردم خوشحال هستند من هم خوشحالم و زحمات پسرم در این چند سال به نتیجه رسید.

وی در ادامه افزود: فیفا یک سیستمی برای انتخاب داوران در بازی‌های جام جهانی دارد که خود داوران نیز آن را قبول دارند و قضاوت در بازی رده‌بندی چیزی کمتر از بازی فینال نیست. میلیاردها نفر عدالت فغانی و تیم داوری ایران در این چهار بازی دیدند که بدون مشکل بود. همه زحماتی که علیرضا کشید و تمرینات سختی که پشت سر گذاشت در روسیه جواب داد و کشور ایران را سربلند کرد.