تقابل نامداران در شرق تهران


شاگردان وینفرد شفر در شروع دوباره لیگ برابر سایپا تهران به میدان خواهند رفت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، آبی پوشان تهرانی در شروع دوباره لیگ برتر این بار در ورزشگاه تختی تهران به مصاف تیم سایپا خواهند رفت.  استقلال پیش از پایان مسابقات لیگ، دو برد با ارزش در لیگ و جام حذفی کسب کرد و در هفته های گذشته با وجود در اختیار نداشتن 13 بازیکن ملی پوش، تمرینات خود را بر اساس کتاب برترمه ریزی کادرفنی و با انگیزه و انرژی کامل پشت سر گذاشت.

آبی پوشان از دیدارهای قبلی خود یازده امتیاز کسب کردند و برای پیروزی برابر سایپا و نزدیک شدن به رتبه های ابتدایی جدول انگیزه زیادی دارند. سایپا از استقلال 3 امتیاز بیشتر جمع آوری کرده اما تفاضل این تیم از شاگردان شفر کمتر است و یک برد حداقلی باعث ارتقا رتبه استقلال در جدول خواهد شد. استقلال برای کسب هر سه امتیاز در این دیدار به میدان خواهد رفت و بازیکنان برابر تیم علی دایی تنها برد را دنبال می کنند.

ملی پوشان بزرگسال و امید استقلال طی روزهای گذشته به تمرینات تیمی اضافه شدند تا آبی ها با حداکثر توان برای دیدار با سایپا آماده شوند. این دیدار امروز و از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی برگزار می شود و استقلال در این دیدار خسرو حیدری، روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی را در کنار وینفرد شفر و زکی پور در اختیار ندارد.