تقابل با گروه بهمن، حساس‌ترین بازی ما است/ هر چهار تیم شانس صعود به فینال را دارند


سرمربی تیم دانشگاه آزاد بسکتبال بانوان گفت: برای تیم دانشگاه آزاد فرقی ندارد در صورت صعود به فینال با کدام یک از تیم‌ها بازی کند، در حال حاضر تمرکز ما بازی با گروه بهمن است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، آزاده زمان‌پور، سرمربی تیم دانشگاه آزاد بسکتبال بانوان، درباره بازی با تیم گروه بهمن در مرحله نیمه نهایی پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال، در گفتگو با خبرنگار کتاب برتر عنوان کرد: این مرحله در واقع حساس‌ترین مرحله بازی‌ها محسوب می‌شود. بنابراین هر چهار تیم برای حضور در فینال تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند که به عنوان برنده زمین مسابقه را ترک کنند.

وی در مورد میزان آمادگی تیمش برای رویارویی با گروه بهمن گفت: خوشبختانه تمرینات خوبی را سپری کردیم. بچه‌ها از نظر روحی، جسمی و فنی در شرایط ایده آلی قرار دارند. گروه بهمن نیز یکی از بهترین تیم‌های امسال در لیگ بود. بازی دشواری مقابل این تیم خواهیم داشت. امیدوارم بتوانیم به نتیجه دلخواهمان برسیم.

زمان‌پور در پایان در مورد شانس حضور در فینال اظهار کرد: به نظر من هر چهار تیمی که توانستند تا این مرحله بالا بیایند شایستگی حضور در فینال مسابقات را دارند. برای تیم دانشگاه آزاد فرقی ندارد در صورت صعود به فینال با کدام یک از تیم‌ها بازی کند. در حال حاضر تمرکز ما بازی با گروه بهمن است و سپس برای ادامه کار کتاب برترمه ریزی لازم را انجام خواهیم داد.