تساوی قرمزهای لیگ به نفع مدعیان/ جدال بارانی برنده نداشت


دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی به تساوی انجامید.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، بازی رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی از هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) از ساعت 15 امروز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد شد.

پرسپولیس با لباس های قرمز، تراکتورسازی با لباس های سفید و تیم داوری با لباس های مشکی در زمین حاضر شدند. در دقیقه 3 تیم میهمان حمله ای را آغاز کرد و ارسال توپ از سمت چپ از همه گذشت و با یک پرتاب، بازی به جریان افتاد. در ادامه، شوت سوگیتا با اختلاف از کنار دروازه بیرانوند گذشت. در دقیقه 9 شوت زمینی و محکم منشا از راه دور در دو مرحله توسط فروزان مهار شد. در دقیقه 12 نورالهی متوقف شد و یک ضربه ایستگاهی برای سرخپوشان بدست آمد. ارسال توپ بازی را به جریان انداخت. در دقیقه 13 حاج صفی پشت محوطه جریمه پرسپولیس توسط کامیابی نیا متوقف شد و داور اعلام ضربه آزاد کرد. دژآگه پشت توپ ایستادو ضربه او به دیوار دفاعی برخورد کرد و در برگشت ضربه حاج صفی با اختلاف به بیرون رفت.

در دقیقه 18 پرسپولیس از سمت راست با نعمتی حمله ای را آغاز کرد و ارسال این بازیکن به منشا رسید که او با یک برگشت بدن، به سمت دروازه شوتزنی کرد که ضربه اش به مدافعان برخورد و در ادامه ضربه دروازه اعلام شد. در دقیقه 21 حرکت و ارسال بشار از سمت راست با ضربه سر مدافع تراکتورسازی به کرنر از سمت راست تبدیل شد. پاس کوتاه عالیشاه و ارسال نعمتی توسط مدافعان تراکتورسازی دور شد. در دقیقه 25 شوت از راه دور خلیل زاده از روی دروازه فروزان به بیرون رفت.

در دقیقه 28 منشا صاحب موقعیت شد که طی آن مدافع حریف توپ را به کرنر فرستاد. ارسال کوتاه عالیشاه دفع شد. در دقیقه 31 ارسال بشار رسن در دستان فروزان قرار گرفت. در دقیقه 33 در پی برخوردی بین شجاعی و کامیابی‌نیا، داور به کمال کارت زرد نشان داد. در دقیقه 36 شجاع خلیل زاده توسط شجاعی در سمت چپ متوقف شد و یک ضربه ایستگاهی برای میزبان بدست آمد. همکاری نه چندان هماهنگ سرخپوشان در نهایت با ضربه سر علیپور همراه شد و توپ به بیرون رفت.  در دقیقه 41 دژاگه در پی حمله تیم میهمان، صاحب موقعیت شد اما ضربه او توسط بیرانوند مهار گردید.

در دقیقه 42 علیپور پشت هجده قدم تیم تراکتورسازی توسط اسماعیلی فر متوقف شد و یک ضربه ایستگاهی برای میزبان بدست آمد. ضربه زیبای بشار توسط فروزان با یک دست دفع و در ادامه، کرنر شد. ارسال توپ، بازی رابه جریان انداخت. داور برای نیمه اول، یک دقیقه وقت اضافه گرفت. این دیدار در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

 

 

 

داوران: محمدرضا اکبریان – تورج عیوض محمدی – حسن یوسفی – جواد محمدی

ناظر: محمدجواد تقی‌پور

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، امید عالیشاه، بشار رسن، علی علیپور و گادوین منشا.

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ترکیب تراکتورسازی:

محسن‌فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، احسان‌حاج‌صفی، دانیال اسماعیلی فر، علیرضا نقی‌زاده، مهدی‌مهدی‌پور، مسعود شجاعی، احسان پهلوان، سوگیتا و اشکان دژاگه.

سرمربی: محمد تقوی