تساوی سرخیو با جادوگر/ صنعت نفت در آرزوی برد


صنعت نفت آبادان در ششمین بازی خود در لیگ برتر همچنان به یک امتیاز قانع شد.

به گزارش خبرنگار کتاب برتر از آبادان، در چارچوب لیگ هجدهم برتر فوتبال ایران و از هفته ششم این رقابت ها صنعت نفت آبادان در بازی بیرون از خانه خود میهمان سپیدرود رشت بود.

این بازی در حالی در ورزشگاه سردار جنگل رشت انجام شد که علی کریمی مجددا در مقام سرمربیگری سپیدرود رشت ظاهر شد.

در همین حال با وجود موقعیت های بسیار تیم صنعت نفت آبادان در دو نیمه، این دیدار مساوی پایان یافت.

پائولو سرخیو در این بازی با ترکیب؛ شهاب گردان(محمد دریس 38)، عقیل کعبی، وفا هخامنش، سیروان قربانی، حسین ساکی، طالب ریکانی( سوارز 83)، اکبر ایمانی، مصطفی احمدی، بهنام برزای(بالوتلی 60)، میلاد جهانی و کرار جاسم به میدان رفت.

شاگردان علی کریمی را در این دیدار؛ ایمان صادقی، میلاد شیخ سلیمانی، میثم تهیدست، امین جوادی مقدم، میلاد قربانزاده، علی عزت کرامت(یعقوب کریمی 59)، محمدرضا مهدوی، حسین ابراهیمی، پویا نزهتی، مهرداد بایرامی، امین منوچهری تشکیل دادند.

 این دیدار با داوری میر عرب براقی و کمک رحیم شاهین، یوسف مغروری، علی بای و نظارت مسعود مرادی برگزار شد.

در این بازی وفا هخامنش(18)، سیروان قربانی(40، 86)، طالب ریکانی(59) از صنعت نفت آبادان و محمدرضا مهدوی(88) از سپیدرود کارت زرد دریافت کردند.

در همین راستا سیروان قربانی با دریافت دو کارت زرد(40، 86)ُ با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد.

همچنین شهاب گردان، دروازه‌بان صنعت نفت آبادان در دقیقه ۳۸ به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله پا زمین مسابقه را ترک کرد و جای خود را به محمد دریس داد.

لازم به ذکر است که صنعت نفت آبادان با پنج امتیاز در جایگاه دوازدهم و سپیدرود رشت با  2 امتیاز در جایگاه شانزدهم لیگ هجدهم برتر فوتبال ایران جای گرفتند.