بیانیه باشگاه استقلال در آستانه فینال جام‌حذفی


تیم فوتبال استقلال به آخرین ایستگاه قبل از قهرمانی در جام حذفی رسید.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزذاری کتاب برتر، فینال رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران روز پنجشنبه میان تیم‌های استقلال و خونه‌به‌خونه بابل برگزار می‌شود.

تیم استقلال از مدت‌ها پیش یکی از اهداف خود را قهرمانی در این جام گذاشته بود و حالا شاگردان شفر در یک قدمی رسیدن به این هدف هستند. هرچند که در ظاهر شاید اینطور به نظر برسد که استقلال کار ساده‌ای مقابل خونه به خونه دارد ولی نباید فراموش کرد این تیم در یک قدمی صعود به لیگ برتر قرار داشت و تنها در بحث تفاضل گل کم آورد. از سویی دیگر حریف استقلال، تیمی است که سه تیم لیگ برتری را در این رقابت‌ها حذف کرد. آنها ابتدا برق جدید شیراز را حذف کردند و در ادامه از سد سیاه‌جامگان، گسترش فولاد و استقلال خوزستان گذشتند و نشان دادند که تیمی توانمند هستند.

تیم استقلال در مقابل خونه به خونه دو بازیکن خود یعنی داریوش شجاعیان و میلاد زکی‌پور را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. تیم فوتبال استقلال آماده است با انجام یک نمایش به یاد ماندنی جام قهرمانی را به هوادارانش هدیه دهد.

این دیدار ساعت 19:15 در خرمشهر برگزار می‌شود و عزم استقلالی‌ها نه تنها موفقیت در این بازی بلکه موفقیت در دو بازی آسیایی مقابل ذوب‌آهن هم خواهد بود و شاگردان شفر با تمام وجود در سه بازی باقی مانده برای شادی دل هواداران به میدان می‌روند.