به دنبال ارتقا سطح فنی تکواندوی عمان هستم


سرمربی تیم ملی تکواندوی عمان گفت: این دو رویداد با حضور تکواندوکاران مطرح از جذابیت خاصی برخوردار بوده و ما دنبال این موضوع بودیم تا با شرکت در این رویداد سطح فنی تکواندوی عمان را ارتقا بخشیم.

 به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، علی تاجیک سرمربی تیم ملی عمان در حاشیه هشتمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در خصوص سطح این رقابت‌ها گفت: رقابت‌های بین المللی جام فجر و جام باشگاه‌های آسیا در این دوره سطح فنی و کیفی بالایی داشت و برای ملی‌پوشان عمانی تجربه خوبی بود.

وی ادامه داد: کشور عمان در تکواندو کار سختی دارد و هنوز به شرایط ایده آل نرسیده است؛ باید زیرساخت‌های این رشته ورزشی مهیا باشد تا عمان هم بتواند در آسیا بدرخشد اما با همین شرایط به نظرم ملی‌پوشان خیلی خوب کار کردند و از آن ها ممنون هستم.

سرمربی تیم ملی عمان افزود: این دو رویداد با حضور تکواندوکاران مطرح از جذابیت خاصی برخوردار بوده و ما دنبال این موضوع بودیم تا با شرکت در این رقابت‎ها سطح فنی تکواندوی عمان را ارتقا بخشیم.

نایب قهرمان جهان در رابطه با میزبانی استان البرز گفت: کمیته برگزاری همه امکانات را برای ورزشکاران در این تورنمنت مهیا کرده بود و از این میزبانی بسیار راضی هستم.

سرمربی تیم‌ملی عمان در پایان گفت: به عنوان یک مربی بین المللی تمامی تجربیات خود را در اختیار تکواندوکاران عمانی قرار دادم و امیدوارم این رشته ورزشی در این کشور هم به جایگاه خوبی برسد.