برگزاری نمایشگاه کتاب در مناطق کمتر برخوردار


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

همزمان با هفته کتاب در بوئین زهرا صورت گرفت:

 

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸

 

 

نمایشگاه کتاب همزمان با هفته کتاب در بوئین زهرا آغاز به کار کرد.

برگزاری نمایشگاه کتاب در مناطق کمتر برخوردار

 

به محقق خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (کتاب برتر) از قزوین؛ نمایشگاه کتاب بوئین زهرا همزمان با هفته کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوئین زهرا قزوین آغاز به کار کرد.

محمد نجفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوئین زهرا با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه کتاب در مناطق محروم گفت: نمایشگاه کتاب از گذشته به عنوان ابزاری برای دسترسی آسان و سریع به کتاب بوده است و علاقمدان به تهیه کتاب میتوانستند در این نمایشگاه ها نیاز های یک ساله خود را تامین کنند در حالی که امروز دسترسی به کتاب در شهرها به سهولت اتفاق می افتد .

وی گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب در شرایط امروز کشور در مناطق کمتر برخوردار قطعا میتواند رسالت خود را به صورت کامل در حوزه کتاب اجرایی کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوئین زهرا اظهار داشت: در سالهای گذشته تجربه ما در برگزاری نمایشگاه کتاب تجربه خوشایندی در این شهرستان بوده است و با استقبال خوب مردم مواجه شده ایم و امیدواریم امسال نیز همین استقبال در بین مردم شهرستان وجود داشته باشد.

نجفی خاطرنشان کرد: نمایشگاه کتاب بوئین زهرا با همکاری اداره کتابخانه‌های شهرستان بوئین زهرا، به مناسبت بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران ۹۷ در سالن نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری ولایت با حضور فرماندار، بخشدار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس اداره کتابخانه های شهرستان، مسئولین و علاقمندان کتاب افتتاح شد.

وی تاکید کرد: در این نمایشگاه ۵۰۰ عنوان اثر با همکاری انتشارات اعطلای وطن از استان قم  و بالغ بر۵ هزار جلد کتاب در موضوعات رمان، روانشناسی، تاریخی، مذهبی، ادبیات، کودک و نوجوان ،پزشکی و غیره در معرض بازدید و خرید علاقمندان به کتاب و کتابخوانی به مدت ۱۰ روز قرار داده شده است.

شایان ذکر است این نمایشگاه با ۵۰ درصد تخفیف صبح ها از ساعت ۸ الی ۱۳:۳۰ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای علاقمندان است.