برگزاری نخستین نشست مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه هشت در خوزستان


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری نخستین نشست مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه هشت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار کتاب برتر از اهواز، محمد جوروند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اعلام کرد: نخستین نشست مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه هشت، ٣٠ فروردین به مدت ٢ روز در اهواز برگزار می شود.

محمد جوروند اظهار کرد: منطقه هشت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشتمل بر استان‌های خوزستان، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، منطقه آزاد اروند و منطقه آزاد قشم است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و میزبان این نشست افزود: این نشست با حضور علی غیاثی ندوشن، مدیر کل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با هدف بررسی سیاست‌های کلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مسائل فرهنگی، هنری و آموزشی و همچنین گفت‌وگو درباره چالش‌ها و مسائل پیش‌رو برگزار می‌شود.

جوروند خاطر نشان کرد: بررسی پیشنهادات و نظرات ارائه شده از سوی مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این منطقه و کتاب برترمه‌ریزی در راستای پیشبرد اهداف کلان فرهنگی کشور و تحقق رشد فرهنگی و هنری از دیگر اهداف برگزاری این نشست است.