برتری قاطع صنعت نفت مقابل عنایتی و شاگردانش/سیاه جامگان هر روز نا امید تر از دیروز


تیم فوتبال صنعت نفت آبادان موفق شد با نتیجه پر گل 4بر1 تیم ته جدولی سیاه جامگان را شکست داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر،تیم فوتبال صنعت نفت د در هفته بیست و پنجم لیگ برتر موفق شد مقابل سیاه جامگان به پیروزی پر گل 4بر1 دست پیدا کند.

در این دیدار که از ساعت 17:40 آغاز شد،توپ و میدان از ابتدا دست میزبان بود و آنها در دقیقه 17 توسط علی عبداله زاده به گل نخست خود دست یافتند،این پایان بازی در نمیه نخست نبود و مگنو باتیستا در دقیقه 45 گل دوم میزبان را به ثمر رساند.

در نمیه دوم سیاه جامگان کمی بهتر ظاهر شد ،اما بر خلاف جهت بازی حامد پاکدل در دقیقه 56 گل سوم نفت را به ثمر رساند و2دقیقه بعد میر هانی هاشمی در دقیقه 58 تک گل سیاه جامگان را به ثمر رساند.

این پایان کار نبود ولوسیانو پریرادر دقیقه 89 گل چهارم صنعت نفت آبادان را به ثمر رساند تا این دیدار  با نتیجه 4بر1 به سود سیاه جامگان به پایان برسد.

صنعت نفت آبادان با این پیروزی 33 امتیازی شد ودر همان جایگاه هشتم باقی ماند و در آن سو نیز شاگردان عنایتی با 15 امتیاز همچنان درجایگاه شانزدهم جدول قرار دارد و امید این تیم برای بقا در لیگ بسیار کم رنگ تر از قبل شده است و می توان گفت امیدی بسیار کمی به باقی ماند این تیم مشهدی در لیگ برتر وجود دارد.