با یک گل مبتدیانه بازی را واگذار کردیم/ مسئولیت این باخت را به عهده می‌گیرم


سرمربی تیم پارس‌جنوبی جم گفت: اگر می‌ توانستیم از موقعیت‌های نصفه و نیمه امروز استفاده کنیم برنده بودیم اما حریف جانانه دفاع کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، مهدی تارتار، سرمربی تیم پارس‌جنوبی جم در نشست خبری بعد از شکست مقابل ماشین سازی گفت: بازی خوبی بود اما گل مبتدیانه‌ای در ابتدای بازی دریافت کردیم. به بازیکنانم گفته بودم که تیم ماشین‌سازی در عمق خطرناک‌تر از عرض است اما گل زودهنگام کار تیمی ما را خراب کرد. در نیمه دوم هم هرچه از زمان بازی گذشت حریف خوب دفاع کرد و توانست از داشته‌هایش محافظت کند. مسئولیت این باخت را به عهده می‌گیرم و تمام این باخت‌ها برعهده مربی است. تیمی که کمتر اشتباه کند برنده است. امروز هم ماشین‌سازی به خصوص در خط دفاعی کم اشتباه بود.

او افزود: دراین گونه بازی‌ها که تیم حریف فقط عقب بازی می‌کند، فرصت‌های کمی بدست می‌آید.  اگر می‌توانستیم از موقعیت‌های نصفه و نیمه امروز استفاده کنیم برنده بودیم اما حریف جانانه دفاع کرد.

سرمربی پارس درمورد اخراج میربزرگی گفت: به بازیکنانم می‌گویم که وقتی کارت قرمز می‌گیرید باید ارزشمند باشد. کار این بازیکن ارزشمند بود و خطا کرد تا جلوی فرصت ۱۰۰ درصد حریف را بگیرد.