بانوان اصفهانی در تیم ملی کبدی درخشیدند


تیم ملی کبدی بانوان ایران با شکست تیم هندوستان موفق شد به عنوان قهرمانی مسابقات دست پیدا کند که 2 عضو این تیم اصفهانی بودند.

به گزارش خبرگزاری کتاب برتر- استان اصفهان، تیم ملی کبدی بانوان ایران امروز در فینال بازی‌های آسیایی به مصاف تیم هندوستان رفت و با شکست این تیم موفق شد به عنوان قهرمانی مسابقات دست پیدا کند.

بانوان کبدی ایران در فینال با نتیجه 27 بر 24 هند را از پیش رو برداشت، نیمه اول این مسابقه در شرایطی تمام شد که ایران با نتیجه 11 به 13 از حریفش عقب بود ولی با شروع نیمه دوم ایران حتی 18 به 15 از حریفش پیش افتاد و توانست این برتری را تا پایان مسابقه بر حریفش تحمیل کند.

تیم ملی کبدی بانوان در مرحله گروهی از سد تیم‌های کره جنوبی و بنگلادش گذشتند اما به چین تایپه نتیجه را واگذار کردند؛ ملی‌پوشان کبدی بانوان در مرحله نیمه‌نهایی تایلند را شکست دادند تا در فینال به مصاف هند بروند.

رویا داودیان و سمیرا عطاردیان 2 عضو اصفهانی از 12 دعوت‌شده به تیم ملی کبدی را شامل می‌شدند که موفق شدند همراه با تیم ملی مدال طلای مسابقات آسیایی جاکارتا را به دست بیاورند.

ورزشکاران اصفهانی تا کنون موفق به کسب 4 مدال نقره شده‌اند، مرجان سلحشوری در تکواندو، شهربانو منصوریان، الهه منصوریان و زهرا کیانی در ووشو توانستند نشان نقره‌ای را از آن خود کنند.