باشگاه های لیگ برتری باید سیستم ویدیو چک داشته باشند


سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه‌ای از باشگاه‌های لیگ برتری خواست اقدامات لازم را برای تهیه سکوی داوری و کفپوش استاندارد و سیستم ویدیو چک بعمل آورند.

 به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران در شش ماهه دوم سال جاری برگزار می‌شود.

 

سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه‌ای از باشگاه‌های شاغل در این رقابت‌ها خواست از هم اکنون برای تهیه سکوی داوری و کفپوش استاندارد و سیستم ویدیو چک اقدام لازم به عمل آورند.

 

بر اساس این اطلاعیه، کفپوش سالن تیم‌های میزبان باید از نوع گرفلور یا تارافلکس باشد و داشتن سکوی استاندارد داوری برای برگزاری مسابقات الزامی است.

 

همچنین باشگاه‌ها برای لیگ برتر سال ۹۷ باید سیستم ویدیو چک داشته باشند.

 

سی و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان کشور جام «شهید محسن حججی» از ۱۶ مهرماه تا ۲۳ اسفندماه سال گذشته برگزار شد.

در مجموع مراحل مقدماتی، نخست پلی آف، نیمه نهایی و نهایی این رقابت‌ها ۱۴۷ دیدار برگزار شد و تیم‌های بانک سرمایه و خاتم اردکان مقام‌های قهرمانی و نایب قهرمانی را به دست آوردند. تیم‌های پیکان تهران و شهرداری تبریز نیز عنوان سومی مشترک را به نام خود ثبت کردند.