بازیکنان پرسپولیس از اشتباه دروازه‌بان پیکان به خوبی استفاده کردند/ سرخپوشان در لیگ کار راحتی ندارند


پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: قرمز ها در نیمه دوم توانستند از اشتباه دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان استفاده کنند و به گل برسند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، حمید درخشان، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار این تیم مقابل پیکان در گفتگو با خبرگزاری کتاب برتر، گفت: سرخپوشان بازی خوبی مقابل پیکان انجام دادند و توانستند به سه امتیاز بازی برسند. قرمز ها در نیمه دوم توانستند از اشتباه دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان استفاده کنند و به گل برسند.

وی ادامه داد: پیکان در نیمه نخست توانست بازی بهتری نسبت به پرسپولیس داشته باشد اما در نیمه دوم این برانکو بود که توانست برنده نیمه مربیان شود و به دو گل برسد. پرسپولیس به این سه امتیاز نیاز داشت و شاگردان برانکو امسال هم قهرمان لیگ هستند.

درخشان با تاکید بر اینکه خستگی بازیکنان پرسپولیس از دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا بسیار مشهود است، افزود: معتقدم قرمز ها با ریکاوری خوب به راحتی می‌توانند در دیدارهای عقب افتاده لیگ برتر به امتیازات لازم برسند. البته امسال تیم‌های دیگر هم به آمادگی لازم رسیدند و پرسپولیس کار راحتی در لیگ برتر ندارد.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: برانکو تا پایان نیم فصل اول می‌تواند از جوانان تیم استفاده کند. در دیدار با پیکان همتی توانست دروازه حریف را باز کند و امتیاز از دست رفته را برای سرخپوشان بازگرداند در نیم فصل دوم هم بازیکنان جدید به تیم اضافه می‌شوند و پرسپولیس طوفانی را شاهد خواهیم بود.