بازگشت قهرمانان تیم قایقرانی داگون بوت استان هرمزگان از مسابقات بین المللی قبرس


به گزارش خبرگزاری کتاب برتر در  هرمزگان، دانشور،مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان ضمن خیر مقدم به حاضرین اظهارداشت: این افتخار ارزشمند که تیم بانوان در مسابقات بین المللی در آن سوی مرزهای جهان پرچم ایران را به اهتزاز درآوردند را به جامعه بزرگ ورزش استان تبریک عرض می نمایم.

افتخارآفرینی ورزشکاران وظیفه مسئولان را در حمایت از آن‌ها سنگین‌تر می‌کند

این افتخار نشان‌دهنده تلاش و همت ورزشکاران هرمزگانی است و ان شاءالله از این قهرمانان در مراسمی با حضور استاندار تقدیر به عمل می‌آید.

وی همچنین افزود: از ریاست زحمت کش و مسئول ورزش بانوان تشکر می کنم و امیدواریم این موفقیت ها در مسابقات بین المللی ادامه داشته باشد.

سپس سرکارخانم یعقوب نژاد،مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان اظهارداشت:

این افتخاری که توسط ورزشکاران کسب‌شده امری بزرگ است و به نیابت از استاندار هرمزگان در این مراسم حاضر و این موفقیت را تبریک می‌گویم

استاندار هرمزگان دستور داده است تا در مراسمی از این قهرمانان تجلیل شود و این افتخار را پاس بداریم

درادامه سحر رضایی،سرپرست تیم دراگون بوت بانوان آوش خلیج‌فارس ضمن تشکر از همه حاضرین اظهار داشت:

باید برایمان مهم باشد بانوان جامعه به ورزش اهمیت داده تا در جامعه‌ای سالن بتوانیم کشور را در مسیر توسعه قرار دهیم

تمامی کشورهای حاضر در مسابقات قبرس از موفقیت بانوان کشورمان حیرت‌زده بودند و تصور نمی‌کردند بتوانیم سکوی اولی را کسب کنیم

تیم منتخب دراگون بوت بانوان آوش خلیج‌فارس در مسابقات بین‌المللی قبرس با کسب 4 مدل طلا به مقام قهرمانی دست‌یافت. در این رقابت‌ها پاروزنان تیم منتخب آوش خلیج‌فارس در مسافت‌های ۲۰۰ و ۵۰۰ متر قایق‌های ۱۰ و ۲۰ نفره صاحب ۴ مدال رنگارنگ طلا شدند و در مجموع تیمی نیز بر سکوی قهرمانی ایستادند.