بازهم برای استقلال گل می‌زنم


مهاجم تازه وارد استقلال در این مدت به بازیکنی محبوب بین هواداران تبدیل شده و آبی‌پوشان برای ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در جام حذفی حساب ویژه ای بر روی او باز کرده اند.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری کتاب برتر، تیام یک بازیکن خارق العاده برای استقلال محسوب می شود و در این مدت کم توانسته نمایش‌های عالی برای این تیم به نمایش بگذارد.

مهاجم استقلال در امارات و  مقابل العین یک بار دیگر توانایی‌هایش را به رخ کشید و توانست با زدن دو گل ورزشگاه هزاع بن زاید رابه آتش بکشد اما حیف که ناداور مالزیایی اجازه نداد استقلال به حق واقعی‌اش برسد و دو امتیاز ناعادلانه را به حریف عربی هدیه کرد.

تیام در این مدت به بازیکنی محبوب بین هواداران استقلال تبدیل شده و آبی‌پوشان برای ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در جام حذفی حساب ویژه ای بر روی او باز کرده اند.  وقتی کاروان استقلال از امارات به تهران بازگشت در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) هواداران استقلالی زیادی با دیدن تیام و سایر آبی پوشان نزد آن ها رفته و عکس یادگاری گرفتند.

آن ها از تیام یک خواسته داشتند که باز هم برای استقلال گل بزند. بازیکن دوست داشتنی این روزهای استقلال در پاسخ به ابراز احساسات هواداران یک  جمله بر زبان  می‌آورد: باز هم برای استقلال گل می‌زنم.