ایبنا – کمپین هم‌خوانی تشکیل شد


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹

 

 

کمپین «همخوانی» با هدف افزایش مطالعه ایرانی‌ها تشکیل شد.

کمپین هم‌خوانی تشکیل شد

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران‌(کتاب برتر) سرانه مطالعه ایرانیان مطابق آمار رسمی منتشر شده از سوی سازمان‌‌های مربوطه همچون تحقیقات اطلاع‌رسانی و کتابخانه‌های عمومی، روزانه فقط بین 2 تا 15 دقیقه اعلام شده است.

این آمار  مربوط به مطالعه کتاب و مطبوعات است و با احتساب مطالعه قرآن و ادعیه و همین‌طور مطالب منتشر شده در فضای مجازی، اندکی تغییر می‌کند.

در این راستا گاج‌مارکت کمپینی را به نام همخوانی برگزار کرده تا با مشارکت مردم، سرانه مطالعه کشور بهبود یابد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این کمپین کافی است، ساعات مطالعه روزانه خود را به همراه نام کتابی که خوانده‌اند به دو روش زیر برای مسئولان کمپین ارسال کنند.  
 

  • تصویر یا ویدئویی از کتابی که درحال مطالعه آن هستید به همراه زمان‌سنجی (که می‌تواند کرنومتر، ساعت و یا هر وسیله زمان‌سنج دیگری باشد) در صفحه اینستاگرام خود به همراه هشتگ #همخوانی به اشتراک بگذارید.
    ارسال عکس یا ویدئو با شرایط مذکور به آدرس ایمیل mag@gajmarket.com

مجموع زمانی که شرکت‌کنندگان به مطالعه گذرانده‌اند، همچنین تأثیری که بر بهبود سرانه مطالعه‌مان داشته‌اند، اعلام خواهد شد.
به تمام کسانی که در کمپین همخوانی گاج‌مارکت شرکت کرده‌اند کد تخفیف خرید محصولات گاج‌مارکت (شامل کتاب، لوازم‌التحریر، کتاب کمک درسی و …) اهدا می‌شود. علاوه بر این  به قید قرعه به 3 نفر جوایز ویژه تعلق می‌گیرد.