اولین دشت سه امتیازی امپراطور در تبریز


تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل فولاد با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری کتاب برتر، تیم فوتبال تراکتورسازی به مصاف تیم فوتبال فولاد خوزستان رفت که این دیدار با نتیجه دو بر یک به نفع فولادی‌ها به پایان رسید.

پرشورها در خانه با حمایت 60 هزار نفری هواداران خود به دنبال سه امتیاز بازی بودند اما فولاد هم با حضور افشین قطبی جانی دوباره گرفت و به حریفی سخت برای تراکتورسازی تبدیل شد. شاگردان تقوی بازی را هجومی آغاز کردند اما با دفاع مستحکم فولاد نتوانستند به گل برسند. 

فولادی‌ها با تفکرات سرمربی تازه وارد خود توانستند در دقیقه 24 به گل نخست برسند، رضا میرزایی با پاس بسیار خوب مهدی زبیدی در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفت؛ زمانی که میرزایی پس از چند گام حرکت با توپ به محوطه جریمه رسید، از زاویه ای بسته توپ را به دروازه شوت کرد و توپ پس از برخورد به تیرک عمودی نزدیک به فروزان، وارد دروازه شد.

نیمه نخست با برتری یک بر صفر به نفع تیم فوتبال فولاد خوزستان به پایان رسید. تراکتوری‌ها برای کسب سه امتیاز بازی را هجومی آغاز کرد اما ضد حمله‌های فولاد این تیم را غافلگیر کرد. 

حرکت زبیدی در شرایطی که تعادل مناسبی هم این بازیکن نداشت، با اشتباه دانیال اسماعیلی فر به ضربه پنالتی تبدیل شد تا شیمبا برخلاف حرکت فروزان در دقیقه 51 گل دوم فولادی ها را در ورزشگاه یادگار امام و در حضور 70 هزار هوادار تبریزی ثبت کند.

دقیقه 76 ارسال کرنر توسط احسان حاج صفی روی تیرک اول با ضربه سر نقی زاده قطع شد تا اختلاف به حداقل برسد و بازی در دقایق باقی مانده جذاب تر شود. پرشورها همه تلاش خود را به کار بردند تا به گل تساوی برسند اما دفاع فولاد مانع گلزنی شد. دیدار تراکتورسازی و فولاد با برتری شاگردان قطبی به پایان رسید.